Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O wolności w Bolesławcu
41
#jegomosc nieaktywny
23 maja 2013r. o 22:27
Kilka refleksji po spotkaniu znaleźć można na moim blogu - http://jegoblog.pl/moje/problem-z-korwinem/

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
23 maja 2013r. o 22:58
~stary Czegewary napisał(a): A gdzie zdjęcia bolesławieckich szlachciców i inteligentów? Miały być :(


Szlachcyc Pannzdzieckiem praktycznie w pierwszym rzędzie siedział. : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kjhkjh niezalogowany
24 maja 2013r. o 6:05
Wcześniej widziałem zaproszenie na spotkanie z Korwinem do restauracji Oleńka, ze wskazaniem na zaproszenie. Ciekawe kto stawiał:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Władysława niezalogowany
24 maja 2013r. o 7:19
jegomosc napisał(a): Kilka refleksji po spotkaniu znaleźć można na moim blogu - http://jegoblog.pl/moje/problem-z-korwinem/


Szanowny Panie
Pisze pan na swoim blogu że wysłuchał Pan wykładu a ja pytam jakim cudem skoro był Pan przez chwilkę na początku, wyszedł Pan i wrócił tuż przed zakończeniem? Mamy zatem rozumieć że te wszystkie Pańskie przemyślenia w temacie "problem z Korwinem" wynikają jednak z tego czego dowiedział się Pan z jakoże obiektywnych dla P. JK-M mediów? Ot i masz profesjonalne dziennikarstwo...

P.S. Wczoraj ktoś trafnie podsumował niejakiego starego czegewary, post został zmoderowany pod pretekstem ubliżania więc pytam dlaczego na bolcu głupiego komunisty nie można nazwać po imieniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
24 maja 2013r. o 8:23
~Władysława napisał(a):
jegomosc napisał(a): Kilka refleksji po spotkaniu znaleźć można na moim blogu - http://jegoblog.pl/moje/problem-z-korwinem/


Szanowny Panie
Pisze pan na swoim blogu że wysłuchał Pan wykładu a ja pytam jakim cudem skoro był Pan przez chwilkę na początku, wyszedł Pan i wrócił tuż przed zakończeniem? Mamy zatem rozumieć że te wszystkie Pańskie przemyślenia w temacie "problem z Korwinem" wynikają jednak z tego czego dowiedział się Pan z jakoże obiektywnych dla P. JK-M mediów? Ot i masz profesjonalne dziennikarstwo...

P.S. Wczoraj ktoś trafnie podsumował niejakiego starego czegewary, post został zmoderowany pod pretekstem ubliżania więc pytam dlaczego na bolcu głupiego komunisty nie można nazwać po imieniu?


:) Fajnie, że jestem tak rozpoznawalny:)

Raz, że pozwoliłem sobie wykład nagrać (słyszałeś ty kiedyś o dyktafonach?), a dwa że nie od dziś znam poglądy JKM i niczym mnie na tym spotkaniu nie zaskoczył - no może tym, że prywatnie to naprawdę sympatyczny i otwarty facet jest. Co nie zmienia sensu moich przemyśleń:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2013r. o 10:50
jegomosc napisał(a): Raz, że pozwoliłem sobie wykład nagrać (słyszałeś ty kiedyś o dyktafonach?), a dwa że nie od dziś znam poglądy JKM i niczym mnie na tym spotkaniu nie zaskoczył - no może tym, że prywatnie to naprawdę sympatyczny i otwarty facet jest. Co nie zmienia sensu moich przemyśleń:)


A słyszałeś kiedyś o wciskaniu kitu?
Taaaa... A dyktafon trzymał ci Pannazdzieckiem...
Jak zaskakiwał to akurat ciebie nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
24 maja 2013r. o 11:52
~stary Czegewary napisał(a): A gdzie zdjęcia bolesławieckich szlachciców i inteligentów? Miały być :(
Najbardziej mi się podobało jak nasz Przemuś w kapturze i okularach siedział na końcu sali w samym kącie by go nikt nie poznał.Czuję ,że zmieni partię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2013r. o 12:18
~pinochet napisał(a):
~stary Czegewary napisał(a): A gdzie zdjęcia bolesławieckich szlachciców i inteligentów? Miały być :(
Najbardziej mi się podobało jak nasz Przemuś w kapturze i okularach siedział na końcu sali w samym kącie by go nikt nie poznał.Czuję ,że zmieni partię


Bał sie biedny ,że falco może go szukać :D
A nowej partii szuka bo mu ten nieszczęsny Ruch Palikota praktycznie się rozpadł...Pisaliśmy wielokrotnie ,że przekonania ma prawie jak JKM więc może ...?Ciekawe czy pobrał deklarację?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza