Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O wolności w Bolesławcu
~ niezalogowany
24 maja 2013r. o 13:23
jegomosc napisał(a): Kilka refleksji po spotkaniu znaleźć można na moim blogu - http://jegoblog.pl/moje/problem-z-korwinem/

przeczytanie twojego bloga zajęło mi jakieś 2 minuty i przyznam, że nic tak naprawdę na nim nie napisałeś poza tym, że wprawdzie ma on mądre pomysły, aczkolwiek scyzoryk się otwiera jak coś czasem wypowiada.
Zatem skoro już piszesz o otwieraniu scyzoryków, butach spadających z nóg, "głupotach", dziwnych opiniach na temat kobiet to wypadałoby zwyczajnie zacytować choć jedną taką jego głupotę na tym swoim blogu, a nie używać jakiś ogólników. W telewizji jak chcą go skompromitować to chociaż wyrywają jego fragmenty wypowiedzi z kontekstu i jakoś to sobie tam po swojemu interpretują na potrzeby propagandowe. Ty nawet do tych wycinków nie sięgnąłeś.
Odnośnie kobiet - to osobiście słyszałem wiele jego wypowiedzi i to pełnych (nie z telewizorni) i przyznam, że że wszystkich polityków to właśnie Pan Janusz uchodzi na ich największego sprzymierzeńca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
24 maja 2013r. o 14:42
Dokładnie! Sam chciałem takie słowa skierować do Jegomościa a Ty ubiegłeś mnie. Podpisuję się pod twoją wypowiedzią jednocześnie żałując że Jegomość również dał się zmanipulować tefałenom i innym tego typu badziewiom!

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stary czegewary niezalogowany
24 maja 2013r. o 14:55
szlachta jak zwykle mocna w internecie ,a w świecie ,to już wszyscy znamy. Niepełnosprawni na wózku inwalidzkim maja więcej samozaparcia i chęci niż szlachcic od Korwina :D
No szlachta, obalcie moją tezę :)
Kiedy startujecie z biurem, kółkiem, partyjką miejską? Przemysław już was bije na łeb bo temu się coś chce a wy jak zwykle, trzecia klawiatura już wytarta, pięć myszy rozwalonych od klikania ;)
Czysta teoria, zero praktyki, zero chęci.
Jak chcecie rozmawiać z korwinistami to zawsze kończcie wypowiedź - "gdzie waszą zarejestrowaną organizację można spotkać w mieście?".
To ich zwala z nóg :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2013r. o 15:10
Bolesławiec słynie teraz głównie z ceramiki stempelkowej ale nie zawsze tak było. Kiedy chodziłem do podstawówki znany był ze znakomitego szpitala dla nerwowo i psychicznie chorych który to szpital zachował się do dnia dzisiejszego wraz ze swoimi doskonałymi fachowcami. Stary Czegewary, skorzystaj z tego dobrodziejstwa które zesłał ci los, Arłukowicz z twojej peło zasponsoruje ci to chętnie... Widać wiatr który zaczyna się zrywać wokół dup twoich idoli nie służy ci i wpędza cię w irytację...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
24 maja 2013r. o 17:33
~stary czegewary napisał(a): szlachta jak zwykle mocna w internecie ,a w świecie ,to już wszyscy znamy. Niepełnosprawni na wózku inwalidzkim maja więcej samozaparcia i chęci niż szlachcic od Korwina :D
No szlachta, obalcie moją tezę :)
Kiedy startujecie z biurem, kółkiem, partyjką miejską? Przemysław już was bije na łeb bo temu się coś chce a wy jak zwykle, trzecia klawiatura już wytarta, pięć myszy rozwalonych od klikania ;)
Czysta teoria, zero praktyki, zero chęci.
Jak chcecie rozmawiać z korwinistami to zawsze kończcie wypowiedź - "gdzie waszą zarejestrowaną organizację można spotkać w mieście?".
To ich zwala z nóg :D


Gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Liczą się dobre fundamenty, bo inaczej wszystko pier... jak domek z kart :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
24 maja 2013r. o 17:38
~pinochet napisał(a): Najbardziej mi się podobało jak nasz Przemuś w kapturze i okularach siedział na końcu sali w samym kącie by go nikt nie poznał.


Nie siedział ani na końcu sali, ani w okularach. Nie miałem problemu z rozpoznaniem go, kłamco. : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
24 maja 2013r. o 17:47
To prawda, Przemysław był raczej w połowie sali, "jak na widelcu":)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2013r. o 17:51
Preczzkomuna napisał(a):
~stary czegewary napisał(a): Jak chcecie rozmawiać z korwinistami to zawsze kończcie wypowiedź - "gdzie waszą zarejestrowaną organizację można spotkać w mieście?".
To ich zwala z nóg :D


Gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Liczą się dobre fundamenty, bo inaczej wszystko pier... jak domek z kart :)


Ile lat się jeszcze będziecie nieśpieszyć?? :)
Następne dwadzieścia parę lat?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza