Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nieuprzejma obsługa
7421
#masii nieaktywny
27 maja 2013r. o 11:17
~Zorientowany napisał(a): w tej restauracji zawsze są jakieś problemy. Nie najlepiej to o nich świadczy. Każdy decyduje o siebie.

Gość miał rację. Tu pewnie nie obowiązują żadne zasady, nie mówiąc o tym, że 23 zł/pieczeń to bardzo drogo.

w Bolesławcu u Nowaka czy Oleńce lub w Polfie cały obiad, dwa dania+ kompot kosztuje od 12-14 złotych


Zadanie dla redakcji : Proponuję udać sie tam(do Nowaka Oleńki czy gdziekolwiek) i próbować anulowac paragon a efekty najlepiej z ukrytej kamery umieścić tutaj. Tylko wyślijcie kogoś kogo tam nie znają. Będzie ciekawie. A o anulowaniu paragonu prosze poczytać tutaj:
http://www.vat.pl/reklamacje_i_zwroty_w_kasie_fiskalnej_komentarz_vat_interpretacje_2398.php

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
27 maja 2013r. o 15:12
ale jaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kelnerka niezalogowany
27 maja 2013r. o 18:32
nie anuluje się paragonu w restauracji jeśli przeszedł już przez kasę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
27 maja 2013r. o 19:35
~ja napisał(a): Witam każdy ma prawo do wypowiedzi czy jest ona dobra czy zła to powinno się ją uszanować, a nie od razu każdy krytykuje ja coś mu nie po nosie. Tojka a zwłaszcza ty wsadzisz swoje pięć groszy. :/


To się w końcu zdecyduj czy każdy czy nie.Tylko dwa zdania i w tym dwie sprzeczności. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 17:26
Najlepiej w knajpach zjeść posiłek , napić się a potem zażądać anulowania paragonu.
Z powodu złego smaku lub małej ilości lub niewłaściwej temperatury potrawy.Łaski nie robią klient nasz pan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 20:22
Hegemon napisał(a): Właściciel ARECI powinien podziękować klientowi z Bolesławic za darmową reklamę jego restauracji na portalu Bolec.Info !

PS.
Ewentualnie zapłacić "klientowi z Bolesławic" (za tą reklamę) grube pieniądze : )

Nieprawdaż Pannozdzieckiem ? : )

Czytając te wypowiedzi to mam wrażenie, że ten temat to chyba sam własciciel założył aby się reklamować.



Zmoderowano 28.05.2013 godz.20:24 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anika niezalogowany
28 maja 2013r. o 22:41
Może to była taka cicha promocja ,żeby nikt nie wiedział a tu tak rozdmuchali hi hi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
29 maja 2013r. o 4:20
Czy można anulować paragon na kasie fiskalnej?


W chwili gdy prowadzimy sprzedaż na kasie fiskalnej, anulowanie paragonu lub też pojedynczej pozycji jest możliwe jedynie przed wydrukowaniem paragonu, czyli przed zapisaniem danych w pamięci fiskalnej.

W sytuacji gdy paragon został już zatwierdzony (wydrukowany) lub też chcemy przyjąć zwrot towaru od klienta należy taką operację odnotować protokołem anulowania operacji na kasie fiskalnej. Poniżej przedstawiamy przykładowy druk, który należy wypełnić w takiej sytuacji:

protokół anulowania sprzedaży na kasie fiskalnej


Aby móc dokonać anulowania paragonu sprzedawca musi posiadać oryginał paragonu, który otrzymuje klient w momencie sprzedaży. Posiadanie przez sprzedawcę oryginału paragonu fiskalnego jest dowodem na to, iż sprzedaż została anulowana za zgodą kupującego.

Co w sytuacji gdy na paragonie jest wymienionych kilka towarów, a klient zwraca tylko jeden z nich? Wówczas odebranie nabywcy paragonu fiskalnego dla potwierdzenia dokonywanej korekty obrotu pozbawiałoby nabywcę dowodu, iż dokonał on zakupu także tych pozostałych towarów. W takim przypadku robimy kserokopię paragonu i na jej podstawie dokonujemy korekty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.