Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nieuprzejma obsługa
211
skorn
10 marca 2015r. o 21:58
Znacjonalizowac! Niech tylko wujo bronisław poustala wysokosc zarobków, zaraz zaczną się usmiechać!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
11 marca 2015r. o 8:36
I co Pan Kaziu pojechał do Szczytnicy robić zdjęcia bo koleś z Bolesławic coli nie dostał do obiadu :D ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2015r. o 9:31
TO SPRAWA KTÓRĄ POWINNO SIĘ NAGLOŚNIĆ. MOŻE NAWET ZADZONIĆ DO TVN.
UAŻAM, ŻE REDAKCJA BOLEC.INFO POINNA POCYKAĆ JESZCZE PARE ZDJĘĆ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2730
#JOKER nieaktywny
11 marca 2015r. o 9:34
"Jedna porcja kosztowała 23 zł. Dwie porcje 46 złotych."
Zgubiłem się, jak to policzyliście?? :]

Why so serious??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2015r. o 9:53
za 4 (cztery) złocisze zrobić taką zadymę to trzeba być biednym megalomanem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
11 marca 2015r. o 12:06
tj pikuś mój znajomy będzie się procesował o 30 zł [trzydzieści złotych]proces w Bolcu lada dzień zapraszam wszystkich chętnych. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~picuś niezalogowany
11 marca 2015r. o 14:05
Ja uważam, że skoro wisi plansza, to nie ich wina. Maja pytac kazdego czy przeczytał planszę? Każdemu ględzić o innych zestawach jak w fast-foodzie? A może frytki, a może powiększyć? A może dodac skrzydełko? Po to wisi plansza, żeby nie trajkotac każdemu. To tak jakby w markecie oddac masło przy kasie i po zamknięciu paragonu chcieć je zwrócić, bo w dwupaku taniej i zauważyłeś to w gazetce po odejsciu od kasy. Anulowac można paragon, jeśli nie został zamknięty. Paragon zakończony, wydrukowany, kwota vat dla urzędu zapisana. Potem tylko księgowo. Masz pretensje do baru, że chciał zarobic więcej a nie mniej?

Wciąż nie mogę się doszukać, gdzie nieuprzejmość obsługi- bo wykonywały polecenia kierownika? To do niego miej pretensje. A nie do kobiet, które pewnie musiałyby słuchać narzekań szefa.

Swoją drogą też bym była wściekła, gdyby w mojej kwiaciarni ktos po wydrukowaniu paragonu za jedna różę przyszedł go anulować i poprosił o bukiet- bo przecież taniej jesli kupi trzy :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~picuś niezalogowany
11 marca 2015r. o 14:09
~ napisał(a): za 4 (cztery) złocisze zrobić taką zadymę to trzeba być biednym megalomanem


wcale ie, trzeba być świadomum konsumentem- nie mówie akurat o tej sytuacji- bo tu winy obsługi nie widzę. Ale trzeba byc głupkiem, żeby nie szanowac własnych pieniędzy. Nie sknerą- po prostu głupkiem, bo nikt za darmo Ci tego nie da. A firmybijaja miliony na milionach takich ludzi- a co tam, 10 złotych- nie będe reklamował zepsutej szynki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza