Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Demotywatory o Bolesławcu: Fajrant
~Alka niezalogowany
28 maja 2013r. o 14:01
News godny uwagi :/ hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 14:45
podobnie jak twój post Alka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 maja 2013r. o 6:05
Panie Januszku vel. Nowatorze
to jak, skoro się już Pan ogarnął to może wypadałoby przecisnąć przez gardziołko pewne magiczne słówko zarówno w stronę Mieszkańców jaki i autora demotywatora z tostera, bo nie mając racji kąsał Pan jak bura suka, oj kąsał!
P.S. Podpowiadam że nie chodzi ani o "czary mary", ani "hokus pokus" i nie chodzi też o "abra kadabra".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1383
#nowator nieaktywny
30 maja 2013r. o 17:08
~ napisał(a): Panie Januszku vel. Nowatorze
to jak, skoro się już Pan ogarnął to może wypadałoby przecisnąć przez gardziołko pewne magiczne słówko zarówno w stronę Mieszkańców jaki i autora demotywatora z tostera, bo nie mając racji kąsał Pan jak bura suka, oj kąsał!
P.S. Podpowiadam że nie chodzi ani o "czary mary", ani "hokus pokus" i nie chodzi też o "abra kadabra".


Witam serdecznie.
Nie wiem dlaczego w dalszym ciągu żyjesz w zakłamaniu ??
Ja mam na imię Andrzej i w przeciwieństwie do ciebie nie boję się być anonimowy...
Jedyne nie wiem czy "magiczne" słowo jakie przychodzi mi na myśl to - SKOŃCZYLIŚMY... :>

Wczoraj rozmawiałem z wieloma mieszkańcami ok godziny 20 i nikt do nas nic nie zarzucał, a wielu nawet wspierało w sprawie oczerniania nas tutaj...

Do tych mieszkańców kieruję słowa "DZIĘKUJĘ ZA WYTRWAŁOŚĆ I WSPARCIE"

A dla kąsanych - do zobaczenia na kolejnej inwestycji...

Pozdrawiam
Andrzej
TERMOBUD

<b>Nie znasz mnie, ale nie martw się... wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nawet ze mną nie rozmawiali...</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 maja 2013r. o 19:02
nowator napisał(a):
Ja mam na imię Andrzej i w przeciwieństwie do ciebie nie boję się być anonimowy...


Gratuluję odwagi, w tych czasach to wielka, unikatowa zaleta :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~donaldu tusku niezalogowany
31 maja 2013r. o 7:00
daj spokój nowatorrrrrrrrrrrrrr nie popełnia błędów!!! on jest najlepszy we wsi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1383
#nowator nieaktywny
31 maja 2013r. o 7:17
Co najmniej dziwny jesteś...
Wypowiadałem się kilkakrotnie, ale moje posty zostały zmoderowane...
Jeśli coś cię boli to napisz albo powiedz mi to bezpośrednio... ale niee, tylko opluwać potrafisz...


:> :> :>

<b>Nie znasz mnie, ale nie martw się... wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nawet ze mną nie rozmawiali...</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2013r. o 8:18
Andrzej! To nie ślina - to deszcz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza