Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cezary Przybylski spotkał się z premierem i prezydentem RP
~kaj niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 21:00
,,spoko spoko''Wcale nie mysle i nie sugeruje ze popierasz tego czy owego z naszych przedstawicieli.Spodobało mi się podsumowanie emocji ,,altera'' więc jednym słowem doprowadziłem go do szewskiej pasji co natychmiast potwierdził.Koncze te pierdoły pozdrawiam i ,altera też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 22:26
~kaj napisał(a): A ja na kasy fiskalne we wszystkich gabinetach lekarskich .Pozdrawiam


Ale z ciebie dziwny czlowiek .Jak im pozakładają kasy fiskalne to dopiero się zdziwisz.Pójdziesz z dziećmi po poradę na kaszelek a wyjdziesz z paragonem ale bez wypłaty.

Zmoderowano 09.06.2013 godz.8:49 - powód: błąd cytowania (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 4:18
Starosta wróci od prezydenta z przykazaniem " Czerpcie ze źródła tego tak jak ze swojego "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
9 czerwca 2013r. o 6:47
~kaj napisał(a): Spodobało mi się podsumowanie emocji ,,altera'' więc jednym słowem doprowadziłem go do szewskiej pasji co natychmiast potwierdził.Koncze te pierdoły pozdrawiam i ,altera też


Gdzie zobaczyłeś emocje? a niby gdzie "szewską pasję"? Nie pochlebiaj sobie. hehe... Trafnie określasz swoje "pierdoły" :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 13:45
PO zaprosiło PO !!! i tyle. A społeczeństwo nadal jest nie zadowolone z policji, sądów, prokuratur, urzędów i to nie tylko skarbowych. Czekamy, aż to wszystko runie i będzie budowało się społeczeństwo na nowo. Dlaczego coraz więcej ludzi nie chce iść na wybory, bo nie ufa i nie wierzy wciąż tym samym rządzącym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 16:23
~ napisał(a): Ale z ciebie dziwny czlowiek .Jak im pozakładają kasy fiskalne to dopiero się zdziwisz.Pójdziesz z dziećmi po poradę na kaszelek a wyjdziesz z paragonem ale bez wypłaty.


A fryzjer bierze więcej ?Od lat płace tyle samo a paragon dostaje.Takie postawy jak Twoja rozpasją kliki,lekarzy, adwokatow .
A jak leczą to widać po zgonach ,więc niech przynajmniej płacą podatki do naszej wspólnej kasy.

Zmoderowano 09.06.2013 godz.17:04 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 16:29
zeby jego face jeszcze cos wniosła do naszego lokalnego zycia a tak pojechal se fotke strzelic z donaldem bo to ostatnie podrygi tej formacji - takie foto porzegnalne jak to fajnie bylo bedą se wspominać jak juz ich tylki nie beda sie chcialy ze starosci podniesc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytający niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 20:32
~kaj napisał(a):
~spoko spoko napisał(a): Niejaki "alter" to chyba klakier naszego Piotrusa Romanusa, bo tak się zagotował z zazdrości o sukcesy Pana Przybylskiego, że o mało mu żyłka nie pęknie...


Masz racje a ja od dzisiaj KOCHAM Przybylskiego .A ,,altera ''mimo wszystko żal to przecież tez człowiek i miesci się w polityce miosci Premiera Tuska .Pozdrawiam


,,kaj" myślę że pani Teresa Przybylska nie wie że KOCHASZ Przybylskiego bo gdyby tak było to... :)
A tak na marginesie to nie wiedziałem że zmienił preferencje...
Cóż widać że po P. - łO. można spodziewać się nie tylko sojuszu z sojuszem ale również i zmianę orientacji... :)

Ps: A fuj ,,kaj" z taką miłością do pana starosty... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.