Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wczasy w Chorwacji

10657
#piotek654 nieaktywny
18 czerwca 2013r. o 13:31
Czy ktoś z Was ma namiary na jakieś fajne, sprawdzone lokum w Chorwacji? Ewentualnie jakiś numer, kontakt do osoby, załatwiającej wczasy?
Czy ktoś z Was wybiera się własnym autem we wrześniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2728
#Skyforger nieaktywny
18 czerwca 2013r. o 18:03
FIRMA "ETTA" KRZYSTANEK ETTA
UL. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO 70/6
59-700 Bolesławiec
woj. dolnośląskie

telefon: (75) 7328436

Ta kobieta załatwia noclegi, ma dużo adresów w Dalmacji (Rogoznica, Drvenik). W 2010 roku załatwiałem u niej, w tym roku też mam namiar na noclegi od niej. Jadę własnym autem, ale w sierpniu. Bardzo dużo osób u niej załatwia sobie wczasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cymek niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 20:12
jestem również zainteresowany takimi wczasami na własną rękę tylko pytanie czy jest to jakoś poparte przykładami osób które już korzystały z tej pomocy którą oferuje firma i ile to kosztuje pozdro byłbym wdzięczny za odpowiedż :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 20:45
Skyforger napisał(a): Bardzo dużo osób u niej załatwia sobie wczasy.

Oprócz mnie. Lepiej jechać w ciemno !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 21:04
Ja jadę w lipcu. Apartament załatwiła nam Pani Etta. Dużo moich znajomych korzysta i korzystało z Jej pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 21:07
~ napisał(a): Ja jadę w lipcu. Apartament załatwiła nam Pani Etta. Dużo moich znajomych korzysta i korzystało z Jej pomocy.

Jaka jest cena od osoby?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2728
#Skyforger nieaktywny
18 czerwca 2013r. o 21:37
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ja jadę w lipcu. Apartament załatwiła nam Pani Etta. Dużo moich znajomych korzysta i korzystało z Jej pomocy.

Jaka jest cena od osoby?


Wygląda to tak, że jedzie się do pani Etty, ona pokazuje filmiki z apartamentami, pokojami. Następnie, gdy klient się decyduje na jakiś to dzwoni ona do właściciela kwatery, ustala z nim termin oraz cenę za noclegi. Sama pani Etta bierze niewielką opłatę za załatwienie noclegów. Po wszystkim wystawia rachunek, oraz podaje dane teleadresowe do właściciela kwatery w Chorwacji. Ja załatwiałem u niej wyjazd w 2010 roku i byłem zadowolony. Teraz w sierpniu też jadę, ale w inne miejsce, które załatwiła pani Etta. Moi znajomi załatwiali u niej w 2011 i 2012 roku i też byli zadowoleni. Teraz jadę w sierpniu i płacę 38 euro za dobę. Dzieląc to na dwie osoby (nie jadę sam) wychodzi 19 euro. Pokój, kuchnia, łazienka, taras z murowanym grillem. Klimatyzacja oczywiście jest, a do wody blisko:) Można oczywiście jechać w ciemno jak ktoś woli, ale przejeżdżając około 1400 km wolę mieć psychiczny komfort, że mam pewny nocleg, niż zmęczony po podróży mam jeszcze szukać kwatery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leszek niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 6:28
ja w ubiegłym roku byłem w Pakostane mała miejscowość koło Zadaru. W centrum miasta są dwa biura turystyczne,gdzie wybierasz sobie kwatere. Do morza jest bardzo blisko. Sklepy, bary itp. mnustwo. Zobacz sobie na youtube
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza