Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wczasy w Chorwacji

~ niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 15:27
w ciemno, absolutnie odradzam, w sezonie ,to co zostaje to takie spady , ktorych nikt nie chcial rezerwujac wczesniej..... Lepiej na spokojnie sobie poszukac i byc moze pare euro wiecej ,ale jedzie sie w konkretne miejsce z psychicznym komfortem,a nie pozniej jeszcze latac na miejscu ogladac, ustalac od kiedy do kiedy.. ja osobiscie rezerwowalem apartamenty w biurze, przez niemieckich organizatorow, bardzo duzy wybor ceny tez okej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 17:44
~ napisał(a): w ciemno, zostaje to takie spady , ktorych nikt nie chcial


Prawdziwy koneser Chorwacji jeździ tylko w ciemno - żółtodziób rezerwuje kota w worku ;)
Nie wygaduj bzdur skoro sam sobie nie radzisz w ciemno ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Kołobrzegu niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 8:00
Kołobrzeg - najlepszy mikroiklimat - dajcie zarobić naszym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 8:14
Nie ta pogoda i nie ta woda. W najlepszym razie woda w Bałtyku 18 C więc dziękuję. Po drugie - duże prawdopodobieństwo, że przy pobycie dwutygodniowym przez 10 dni będzie padało.
Zarobić niech dają naszym Niemcy - w końcu ceny są niebotyczne i pod nich. Ja wolę dać zarobić Chorwatom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jarek niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 9:44
Polecam miejscowość Vodice i apartamenty Villa Zeferina. Poniżej link : http://www.adriatic-home.pl/Chorwacja/Vodice/Apartamenty-VILLA-ZEFERINA-VI-13186
Byłem tam dwa razy i w tym roku jadę po raz trzeci. jestem bardzo zadowolony warunki rewelacyjne, ceny też nie są zbyt wysokie. za pokój dwuosobowy płacę we wrześniu 25 Euro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A. niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 10:13
~leszek napisał(a): a co tam ciekawego na tych mazurach no dawaj

Każdy lubi co innego.Jedni wolą imprezować na wczasach,lubią miejsca gdzie się coś dzieje ciekawego,bary i podobne sprawy inni zaś wolą ciszę i spokój.Moi znajomi pojechali kiedyś na Mazury i po dwóch dniach pojechali stamtąd nad może bo stwierdzili ,że nudy.. :/ Ja np.wolę takie nudy ;) ,lubię ciszę i spokój,nie lubię tłumów,miejsc gdzie jest tłoczno i zbyt głośno.Jadąc nad morze zazwyczaj wybieramy z mężem Pobierowo ponieważ jest to fajne miejsce do odpoczynku.A w tym roku wybieramy się właśnie na MAZURY !!! ;) Pozdrawiam wszystkich ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 10:14
Vodice to nie prawdziwa Chorwacja. To takie Międzyzdroje gdzie zamiast Jadranu są zbiorniki przypominające baseny w Bolesławcu. Do tego koszmarny tłok.
Dla mnie Chorwacja to coś pokroju Devid, Razanj, Borak, Loviste czyli dla prawdziwych koneserów Chorwacji. Polecam Hvar oraz Peljesac, który jest najpiękniejszym zakątkiem Chorwacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 10:21
~A. napisał(a):
~leszek napisał(a): a co tam ciekawego na tych mazurach no dawaj

Każdy lubi co innego.Jedni wolą imprezować na wczasach,lubią miejsca gdzie się coś dzieje ciekawego,bary i podobne sprawy inni zaś wolą ciszę i spokój.Moi znajomi pojechali kiedyś na Mazury i po dwóch dniach pojechali stamtąd nad może bo stwierdzili ,że nudy.. :/ Ja np.wolę takie nudy ;) ,lubię ciszę i spokój,nie lubię tłumów,miejsc gdzie jest tłoczno i zbyt głośno.Jadąc nad morze zazwyczaj wybieramy z mężem Pobierowo ponieważ jest to fajne miejsce do odpoczynku.A w tym roku wybieramy się właśnie na MAZURY !!! ;) Pozdrawiam wszystkich ;)

sorki za błęda;-morze miało być ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza