Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Wczasy w Chorwacji

~Andrzej54 niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 13:47
Telefon kom. 603879408
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 13:54
~Andrzej54 napisał(a): Telefon kom. 603879408
Pozdrawiam :)



Dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 czerwca 2014r. o 23:25
Jak w ten sposób załatwiane to mogę z całą pewnością stwierdzić, że daleko od morza za drogą w stronę góry. Lepiej samemu sobie załatwiać bo znam ten apartament ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11126
#kaukaz nieaktywny
16 czerwca 2014r. o 8:56
A najlepiej to jechać w ciemno, zawsze coś się znajdzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANONIMOWY niezalogowany
16 czerwca 2014r. o 9:46
Ci wszyscy którzy jeżdzą do Chorwacji na wczasy nigdy nie byli na Mazurach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
16 czerwca 2014r. o 13:19
~~324432 napisał(a): Powiem jedno, jestem już tydzień w Chorwacji, mega słońce, dom przy samej wodzie, super atmosfera, pogodni i uśmiechnięci ludzie - polecam każdemu, szczególnie tym którzy jeszcze nigdy tu nie byli - WARTO :)


jak tak wszystko ładnie i pięknie to co robisz na bolec-info???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iwona niezalogowany
18 czerwca 2014r. o 9:14
Jaki termin tych wakacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 15:34
W Chorwacji spodobało mi się tak bardzo, że nawet miałem ochotę na wykupienie tam domu na stałe. Tutaj http://greg-nieruchomosci.pl/kraj/chorwacja znalazłem ciekawe propozycje, ale zastanawiam się czy takie miejsce byłoby w stanie zarobić na siebie w ciągu roku na turystach. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo