Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wczasy w Chorwacji

~ niezalogowany
19 września 2015r. o 13:43
Ale kto powiedział, że ja nie jeżdżę mimo cen...odwal się ode mnie bo piejesz gdzie nie trzeba...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ktoś niezalogowany
19 września 2015r. o 13:46
Wróciłem właśnie z Bułgarii ceny niższe jak w pl pogoda fantastyczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 13:51
Ale Bułgaria to nie ta liga...to taki cieplejszy Bałtyk...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 14:33
~ napisał(a): Ale kto powiedział, że ja nie jeżdżę mimo cen...odwal się ode mnie bo piejesz gdzie nie trzeba...


Pomyłka to do tego co go wszystko boli i uwiera. Jęczy, stęka że tam drogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 14:40
Gdybym jęczał to nie jeździłbym tam od 14 lat...a teraz bywaj ! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 16:30
~ napisał(a): Gdybym jęczał to nie jeździłbym tam od 14 lat...a teraz bywaj ! :*


"Teraz ceny wariują bo Chorwatom odbiło ale wkrótce będą prosić aby wziąć apartament za 20 euro jak imigranci zaleją ten kraj i ludzie się od nich odwrócą. Chorwatów osobiście nie lubię..."

Czyj to wpis?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 17:45
To mój wpis ale czy ja mam lubić Chorwatów ? Coś Ci się w głowie poprzestawiało bo jak napisałem, jadę tam na urlop ze względu na morze i kraj, proste czy jeszcze czegoś nie kumasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
19 września 2015r. o 18:11
Wczasy w Chorwacji ?

Mogą być, ogólni jeżdżę co roku gdzie indziej. Uważam, że wczasy to nie tylko opalanie się nad wodą,bo to mogę robić w domu obok mojego basenu :D. Jeżdżę zwiedzam, odpoczywam, chodzę na balety, tak wyglądają moje wakacje.

W Chorwacji też byłem, może być, ładna woda i wspaniałe widoki.
Apartamenty od 50 do 100 euro/doba w przyzwoitych warunkach.
Ogólnie polecam, jest co wspominać, ludzie przyjaźni i jest co zwiedzać.

Co tam lubię Chorwatów, czy nie. Oni powinni szanować nas a my ich i to wystarczy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.