Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piraci na Chrobrego
~ niezalogowany
21 czerwca 2013r. o 10:37
Zdecydowanie widać, że organizacja na tym skrzyżowaniu jest fatalna. Oznakowanie szczególnie jadąc od biedronki wskazuje wyraźnie, że można skręcić w lewo, a po skręcie mamy zakaz ruchu !!!! Co do przejeżdżania na czerwonym świetle to nie widzę, żadnego usprawiedliwienia dla takich kierowców, tak samo dla tego w czerwonej ciężarówce skręcającego na chama w lewo. Jest przecież miejscowy i wie, że z tej strony nie wolno mu skręcać. Zasada, że "duży może więcej" tu nie obowiązuje. Z drugiej strony jestem ciekawy jak by się tłumaczył gdyby mu ktoś z przeciwka nawet celowo wjechał w zderzak, chcąc na przykład na jego koszt wymienić sobie reflektory ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2013r. o 10:39
oczywiście chodziło o to, że jadąc od biedronki można skręcić w prawo do byłej polfy, a po skręcie mamy zakaz ruchu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gofer niezalogowany
21 czerwca 2013r. o 15:29
~ napisał(a): Zdecydowanie widać, że organizacja na tym skrzyżowaniu jest fatalna. Oznakowanie szczególnie jadąc od biedronki wskazuje wyraźnie, że można skręcić w lewo, a po skręcie mamy zakaz ruchu !!!! Co do przejeżdżania na czerwonym świetle to nie widzę, żadnego usprawiedliwienia dla takich kierowców, tak samo dla tego w czerwonej ciężarówce skręcającego na chama w lewo. Jest przecież miejscowy i wie, że z tej strony nie wolno mu skręcać. Zasada, że "duży może więcej" tu nie obowiązuje. Z drugiej strony jestem ciekawy jak by się tłumaczył gdyby mu ktoś z przeciwka nawet celowo wjechał w zderzak, chcąc na przykład na jego koszt wymienić sobie reflektory ;)


popieram w całej rozciągłości:) dlatego nie miejmy pretensji do tych co wjadą w strone polfy i pozniej nie mogą wyjechac...bo niby jak to zrobic?jak sie obrócic?tym bardziej busem skoro tam zawalone autami jest i jedyne wyjscie to cofac...trzeba zmienic organizacje ruchu na tym skrzyzowaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2013r. o 15:55
~gofer napisał(a): jak sie obrócic?tym bardziej busem skoro tam zawalone autami jest i jedyne wyjscie to cofac...


Samochody nie powinny tam parkować a jeżeli tam parkują to należy się mandacik!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krzysiek niezalogowany
21 czerwca 2013r. o 18:17
~gofer napisał(a): popieram w całej rozciągłości:) dlatego nie miejmy pretensji do tych co wjadą w strone polfy i pozniej nie mogą wyjechac...bo niby jak to zrobic?jak sie obrócic?tym bardziej busem skoro tam zawalone autami jest i jedyne wyjscie to cofac...trzeba zmienic organizacje ruchu na tym skrzyzowaniu

też jestem tego zdania.kiedyś miałem tam kurs-do polfy.podjechałem busikiem pod szlaban.wyładowalem dwa kartony i co poźniej ? wycofywałem dokładnie jak te auta na filmiku bo inaczej sie nie da!!

Zmoderowano 21.06.2013 godz.21:23 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2013r. o 15:16
mnie to przeraża, przejeżdżanie na czerwonym świetle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec Chrobrego niezalogowany
22 czerwca 2013r. o 18:53
Tam od Polfy jest nakaz jazdy tylko w prawo,zakaz skrętu od strony stacji PKP,i ogólny zakaz wjazdu.A barany wyjeżdżają jak chcą to w lewo to prosto to na czerwonym. A jak zapala sie światło żółte czy pomarańczowe jak kto woli to każdy ma stanąć bo jak w mieście się jedzie przepisowo to nie ma wymówki ze sie nie zdążyło zachamowac za to jest mandat ja za przejazd na czerwonym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chrobty niezalogowany
22 czerwca 2013r. o 20:45
~mieszkaniec Chrobrego napisał(a): Tam od Polfy jest nakaz jazdy tylko w prawo,zakaz skrętu od strony stacji PKP,i ogólny zakaz wjazdu.A barany wyjeżdżają jak chcą to w lewo to prosto to na czerwonym. A jak zapala sie światło żółte czy pomarańczowe jak kto woli to każdy ma stanąć bo jak w mieście się jedzie przepisowo to nie ma wymówki ze sie nie zdążyło zachamowac za to jest mandat ja za przejazd na czerwonym.


kto tu jest baranem ? zaHamować! znasz takie słowo ? jak nie potrafisz pisać po polsku to wracaj do szkoły podstawowej a nie zaśmiecasz forum i ośmieszasz się baranie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza