Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co w weekend?
1
emem
22 czerwca 2013r. o 10:52
Kazdy moze dodac informaje o wydarzeniu do Boleckalendarza, jest to bezplatne. Mozna dodac info o imprezach komercyjnych i niekomercyjnych. Nawet o Twoich urodzinach czy rocznicy slubu.
Wlasciciele dyskotek z tego korzystaja o dodaja. Organizator Dni Miasta ma gdzies promocje i nie dodaje - ale to jego wybor.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
22 czerwca 2013r. o 12:24
emem napisał(a): Kazdy moze dodac informaje o wydarzeniu do Boleckalendarza, jest to bezplatne. Mozna dodac info o imprezach komercyjnych i niekomercyjnych. Nawet o Twoich urodzinach czy rocznicy slubu.
Wlasciciele dyskotek z tego korzystaja o dodaja. Organizator Dni Miasta ma gdzies promocje i nie dodaje - ale to jego wybor.


Zadałem Ci kolego pytanie.
Dlaczego skasowałeś mojego pierwszego posta????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
22 czerwca 2013r. o 13:37
Ja go nie skasowale, nawet nie wiem o czym byl. Ale skoro inny moderator interweniowal, widocznie mial ku temu powody.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tabai niezalogowany
22 czerwca 2013r. o 15:58
emem napisał(a): Ja go nie skasowale, nawet nie wiem o czym byl. Ale skoro inny moderator interweniowal, widocznie mial ku temu powody.


To se zobacz i odopwiedz jak ludzie cie grzecznie pytają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
22 czerwca 2013r. o 17:11
~ napisał(a): Wy reklamujecie tylko dyskoteki i nic więcej.
A dlaczego została usunięta moja pierwsza wypowiedz jak zarzuciłem wam że reklamujecie tylko imprezy w klubach bolesławieckich.


Głupoty piszesz. Ten temat nie jest żadną reklamą, gdyż wpisane imprezy pochodzą z działu BolecKalendarza:

http://www.bolec.info/index.php?op=calendar

W temacie, oprócz dyskotek są również informacje o takich imprezach :

- III memoriał im. Piotra Szulca
- Chilli Show Me Love
- Festyn Powitanie lata
- Festyn Rodzinny

Tak więc Twój post, to bzdury i pomówienia.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza