Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja przy Parku Waryńskiego
~bob niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 9:27
k1p napisał(a): To może zdarzyć się każdemu. Chwila nieuwagi, rozkojarzenie, oślepiające słońce...
Po to płacimy OC, żeby zredukować skutki takich zdarzeń.


Skutki braku myślenia w tym przypadku zawiodły?
Czy po prostu brak poszanowania dla przepisów drogowych?
Gdyby się zatrzymała na STOP do kolizji by nie doszło
[img=1372058862_4j1kd8i.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 15:04
k1p napisał(a): To może zdarzyć się każdemu. Chwila nieuwagi, rozkojarzenie, oślepiające słońce...
Po to płacimy OC, żeby zredukować skutki takich zdarzeń.


Tu się z Toba akurat nie zgodzę :( Chwilą nieuwagi czy rozkojarzeniem możemy nazwać lekkie pacnięcie poprzedzającego pojazdu np w korku,gdzie ktoś sie zatrzyma i my patrząc na bok czy grzepiąc w radiu cmokniemy kogoś takiego przy tych 2-3km/h...

Ale wpakowanie się na STOPie pełnym ogniem komuś w bok to już inna bajka ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 20:28
Na pewno chwila nieuwagi ale to policja rozstrzygnie czyja jest wina kazdemu moze sie przytrafic i prosze nie karac przed kara....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 20:52
~bob napisał(a): Skutki braku myślenia w tym przypadku zawiodły?


Nie rozumieć tej składni zdaniowej! :)
Co zawiodło??:)
Brak myślenia zawiódł ale podczas pisania postu! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 20:54
~ napisał(a): Na pewno chwila nieuwagi ale to policja rozstrzygnie czyja jest wina


Chwila nieuwagi czy dopiero policja rostrzygnie?? :)
Zdecyduj się! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 21:12
~hehe napisał(a): Nawet nie musiałem czytać przebiegu wypadku bo jak tylko zobaczyłem zdjecie wiedziałem że brała udział jakaś baba!



Tak, facet od razu doprowadza do skutku smiertelnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 21:13
~hehe napisał(a): Nawet nie musiałem czytać przebiegu wypadku bo jak tylko zobaczyłem zdjecie wiedziałem że brała udział jakaś baba!


tak, facet od razu doprowadza do skutku smiertelnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 21:14
~hehe napisał(a): Nawet nie musiałem czytać przebiegu wypadku bo jak tylko zobaczyłem zdjecie wiedziałem że brała udział jakaś baba!


tak, facet od razu doprowadza do skutku smiertelnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.