Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesław Nowak zabił klub Radnych Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka!
211
skorn
26 czerwca 2013r. o 16:24
Bolesław Nowak to też mim?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
26 czerwca 2013r. o 18:00
skorn napisał(a): Bolesław Nowak to też mim?


,,dzieci , proszę zejść z kostki ! '' :D

Ech , te festyny na Rowku.......
i wodzirej Boluś.... ;)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojak niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 18:29
Mój dowódca o takich dżentelmenach miawiał, że to p....a nie oficer !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek co psa wyprowadzi i obiad ugotuje. niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 18:32
Został JEDYNIE SŁUSZNY KLUB DWOJGA-IMION, Klub PO w rozpadzie,Klub SLD liczący kasę i olewający całość.Zatem bryndza,nuda,droga na Ostrołękę....Za rok to się nie powtórzy,bowiem pióra będą fruwały ( a czasem podgardla) i syndrom Nowaka odejdzie do annałów. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hey niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 19:12
coby nikt Nowakow nie pomylił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 19:18
Właśnie pomyliłam Nowaków i aż mi włos stanął na głowie, bo pierwsze skojarzenie to: Nowak - glinolud. A przecież on jest zażartym wrogiem prezia. Ulżyło mi, że to jednak inny Nowak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dora niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 20:17
Co Roman panu obiecal panie radny? Albo czym pana postawil w takiej sytuacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 20:19
Przemyslaw napisał(a): Stanowisko radnego jest odzwierciedleniem głosów wyborców.To wyborcy sprawili że Pan Bolesław Nowak uzyskał mandat radnego .Wyborcy głosujący na Ziemię Bolesławiecką zostali pospolicie oszukani..
Wygrała prywata i interesowność.Moim zdaniem radny Nowak Bolesław powinien złożyć mandat radnego.
Przechodzić to można na drugą stronę ulicy .


A tu całkowicie popieram ! Oszukał wyborców lub zmienił poglądy to niech złoży mandat i poczeka do następnych wyborów !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.