Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Codzienna służba kompanii manewrowej PKW KFOR
~kania niezalogowany
5 lipca 2013r. o 12:55
po co o tym pisać?? po co wysyłać tam nasze wojsko?? po co marnować publiczne pieniądze na zabawy dużych chłopców w strzelanego?? czy to powód do dumy dla polski- polaków?? dla mnie nie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
5 lipca 2013r. o 13:50
No to na h** się wypowiadasz nie znając tematu? Mój mąż przebywa obecnie na TEJ misji i jestem z niego dumna :)! Praca jak każda inna, wymaga poświęceń!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
5 lipca 2013r. o 13:55
~kania napisał(a): po co o tym pisać?? po co wysyłać tam nasze wojsko?? po co marnować publiczne pieniądze na zabawy dużych chłopców w strzelanego?? czy to powód do dumy dla polski- polaków?? dla mnie nie!!
żeby miał cię kto bronić i po to to jest i nie tylko polska bierze w tym udział

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2013r. o 14:10
(...) przed kim bronic?? przed serbami?? żartujesz sobie, wyjazd to okazja do zarobku dla żołnierzy (nie potępiam tego żeby było jasne) i nie mów mi tu o ideałach obrony kraju itp.

Zmoderowano 05.07.2013 godz.14:12 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
5 lipca 2013r. o 14:28
Misja naszych żołnierzy w Kosowie, ma na celu między innymi pilnowanie bezpieczeństwa i porządku publicznego, bezpieczne funkcjonowanie mieszkańców Kosowa, a przede wszystkim ma zapobiec odrodzeniu się konfliktu, który powstał w wyniku odłączenia się Kosowa, od b. Jugosławii.
Nasi żołnierze pojechali tam, bo taki jest zawód żołnierza. Pojechali tam z ramienia ONZ, bo Polska ma takie zobowiązania i dlatego, że tego chcieli ludzie w Kosowie.
Są tam po to, żeby nie wrócił konflikt, jaki miał tam miejsce wcześniej.
Ich pobyt tam, to nie jest żadna zabawa, jak niektórzy sądzą.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2013r. o 14:28
~Aga napisał(a): No to na h** się wypowiadasz nie znając tematu? Mój mąż przebywa obecnie na TEJ misji i jestem z niego dumna :)! Praca jak każda inna, wymaga poświęceń!

słownictwo godne damy twój mąż też jest z ciebie dumny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
5 lipca 2013r. o 15:16
Myślę że jest ze mnie dumny :)! Bronię jego dobrego imienia! W sposób taki na jaki mam ochotę :) Jeżeli coś Ci nie odpowiada nie wypowiadaj się w tym temacie albo jeszcze raz UWAŻNIE przeczytaj wypowiedź "sentinel" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2013r. o 18:56
Co za bzdury? Kosowo nie odłączyło się od byłej Jugosławii tylko od Serbii. A tak ogólnie to albańskie mafie rządzą Kosowem (...)
Zadajcie sobie trud i poczytajcie co nieco o albańcach w Kosowie Serbskim.

Zmoderowano 12.07.2013 godz.10:07 - powód: pomówienia (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.