Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiatowe oświadczenia majątkowe
~BOBIK niezalogowany
6 lipca 2013r. o 20:39
Tacy wiedzą że żyją.
Brak inwestowania swoich pieniędzy, brak odpowiedzialności za złe decyzje = wielka kasa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gienia niezalogowany
7 lipca 2013r. o 9:22
Oświadczenie prezydenta jakieś takie ....nieprzekonujace.Facet od 1994 roku nieprzerwanie siedzi okrakiem na stolcu Szefa Sejmiku,Starosty,Prezydenta i oszczędza 6 tyś.złotych??A podobno,to i tamto...a raczej tamto i to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~realista niezalogowany
7 lipca 2013r. o 13:02
to forum o powiecie a nie o prezydencie, wypowiadajcie się w temacie.
niezłą kasę łoją powiatowi, a powiat jak widać na co dzień. nieróbstwo tych panów jest porażające, aby polepszyć swój wizerunek płacą ciężką kasę prywatnym firmom w durnych konkursach. zlikwidować powiaty, a tych nierobów na emeryturę (wice) w wys. 1000 zł, pozostali do szkoły uczyć od początku jako nauczyciele stażyści, choć nie wiem czego mogliby nauczyć dzieci, to trochę niebezpieczne. może roboty publiczne byłyby bardzie odpowiednie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
7 lipca 2013r. o 19:20
~realista napisał(a): to forum o powiecie a nie o prezydencie, wypowiadajcie się w temacie.
niezłą kasę łoją powiatowi, a powiat jak widać na co dzień. nieróbstwo tych panów jest porażające, aby polepszyć swój wizerunek płacą ciężką kasę prywatnym firmom w durnych konkursach. zlikwidować powiaty, a tych nierobów na emeryturę (wice) w wys. 1000 zł, pozostali do szkoły uczyć od początku jako nauczyciele stażyści, choć nie wiem czego mogliby nauczyć dzieci, to trochę niebezpieczne. może roboty publiczne byłyby bardzie odpowiednie.


Czyzby jeden z fanow romcia.? Koles to może wyliczysz wszystkie g......e pomysły romka.Siedzisz bracie w radzie i szkoda kasy jak wyleją na zbity łeb razem z szefem.Oszczedzaj poki możesz bo koniec niedługo a szef oszczędzania jakos nie uczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
182
#Alien nieaktywny
7 lipca 2013r. o 20:56
Pan Romek ma na przedmieściu domek,kupiony jak wiemy w aurze skandalu... i jest obecnie starą sknerą,pali "cudzesy",stołuje się "przy okazji",wypoczywa "w trakcie pełnienia obowiązków",pobiera diety "w ramach obowiązującego prawa",używa samochodu "do celów służbowych"....Oświadczenie majątkowe panie Prokuratorze, a co to jest? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eeee tam niezalogowany
9 lipca 2013r. o 18:33
eee tam to nie maja tak dużo, ja maly ciułacz i mam więcej niż starosta i wice razem wzieci, kurna no !!! chlopy jedne, wezcie się za jaja, co tak mało z waszym majątkiem ???? ehhh chyba im pozycze bo tak nie może być hej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~realista niezalogowany
10 lipca 2013r. o 10:24
do kaj nie jestem fanem prezydenta, niczyim fanem. nie mieszkam w bolcu i dlatego to powiatowi mnie bardziej zajmują niż pr. to ich bezużyteczność jest widoczna poza miastem i to trzeba piętnować, inaczej to w najbliższych wyborach będzie ta sama ekipa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do realisty niezalogowany
10 lipca 2013r. o 20:47
Czyli jesteś wielbicielem Relicha nieudacznika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza