Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzemiński o nagrodach dla urzędników
~Iza niezalogowany
13 lipca 2013r. o 10:35
alter napisał(a):
~Iza napisał(a): Panie Radny, proszę o wyjaśnienie o co chodzi? Temat ciekawy. Czy spółki biorą kredyty dla Miasta? Czy jakaś spółka z tego powodu utraciła płynność? Zawsze myślałam, że przepływ jest w drugą stronę, że Miasto dopłaca do spółek, np. TBS - obligacje?


Chodzi raczej o to, że ewentualne długi spółek miejskich są pośrednio zadłużeniem miasta. Dopisane 13.07.2013r. o godz. 07:34:
~Arkadiusz Krzemiński napisał(a): Prawda jest taka, że miejskie spółki często służą maskowaniu zadłużenia miasta. Interesujacym jest jakie zadluzenie miałoby miasta, gdyby doliczyc zadluzenie spolek. Nikt do tej pory nie zrobil u nas takiego zestawienia:(


Proszę Radnego, dlaczego w takim razie sam się Pan nie postara o takie zestawienie? Od czego jest Pan Radnym? I tak naprawdę to co według Pana znaczy "miejskie spółki służą maskowaniu"? Stać Pana na rozwinięcie tego tematu? CZy tylko Pan korzysta z aktywności i pomysłów innych?

Tytuł tematu => "Krzemiński o nagrodach dla urzędników"? Notatkę bardzo skromną Pan wrzucił na bolec.info, i to nawet nie PAn zadał pytanie dotyczące tych nagród. Uważam, że od osoby, która pełni rolę Radnego to chyba wymaga się troszkę więcej?! Proszę więc wymagać troszkę więcej od siebie :)

OK. ale jeżeli się pisze o maskowaniu, to ja czytam jako o ukryciu. Natomiast w drugą stronę powinno być o niedoszacowaniu długu, ale nie wiem czy tak się liczy? A tak , to chyba nie ma firm, które nie sięgałyby po kredyt przy inwestycjach. Problem jest jeden, czy są w stanie spłacać. :D Alter, chyba masz rację z intencjami radnego, przecież to rada uchwala, a prezio -wykonuje. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
13 lipca 2013r. o 10:55
Radny błyszczy bo platforma w Bolesławcu nie wygrywa to szuka sposobu na to aby na nich głosować starczy juz ze jest jeden Tusk co w tv słodko wychodził a teraz kopie obywateli tam gdzie była powódź to się pokazywał jak święta Teresa a za łopatę by się moc brać tak by pożytek był z tego. A co do radnego to mam sporo do zarzucenia jemu ze tak aktywnie zaczyna pracować gdzie to się było przez 3 lata czyżby wakacje ?? Jakoś Pan Przemysław udziela się aktywnie a radny nagle się objawił :) :> :D :|

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bodzio niezalogowany
13 lipca 2013r. o 10:58
Gwoli ścisłości: Prezio pisze uchwałę.Ma większość w Radzie,więc jego żołnierze przyklepuja mu wszystko.Perpetum Mobile.Tak to wygląda w Bolesławcu.Krzemiński może sobie tylko palcem w bucie poruszać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
13 lipca 2013r. o 11:42
~Bodzio napisał(a): Gwoli ścisłości: Prezio pisze uchwałę.Ma większość w Radzie,więc jego żołnierze przyklepuja mu wszystko.Perpetum Mobile.Tak to wygląda w Bolesławcu.Krzemiński może sobie tylko palcem w bucie poruszać!
Rusza juz zaczol :-D powiedz po co by była współpraca z bolec info ?? Przecież to czuć ze wybory idą to się martwi o stołek radnego i dodaje tu trochę drożdży aby ciasto lepiej polityczne rosło ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arkadiusz Krzemiński niezalogowany
13 lipca 2013r. o 11:46
zwrócę się do Prezydenta o przygotowanie takiego zestawienia, obecnie od dziś jestem na urlopie, ale postaram się sprawę załatwić na cito.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jamci niezalogowany
13 lipca 2013r. o 12:01
rafi nie troluj. Szkole jakas skonczyles ? Przemyslaw sie udziela ? pisze tylko jakies farmazony na forach. W "realu" jeszcze nic nie zrobil.
Mial bywac na sesjach, a z tego co wiem to nie byl na zadnej.
pzdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
13 lipca 2013r. o 12:08
~jamci napisał(a): rafi nie troluj. Szkole jakas skonczyles ? Przemyslaw sie udziela ? pisze tylko jakies farmazony na forach. W "realu" jeszcze nic nie zrobil.
Mial bywac na sesjach, a z tego co wiem to nie byl na zadnej.
pzdr
Mam prawo pisać co chce i gdzie chce ;) a tobie guzik do tego nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie wcinaj się z anonimowa twarzą ;) ze wypowiadasz się w kierunku moim i dodam szkoła dawno skonczona ;) wiec żegnam i zachencam do pokazania swego IP na takich to trzeba za twarz i do pracy wywalić ;)


Dopisane 13.07.2013r. o godz. 12:08:

~Arkadiusz Krzemiński napisał(a): zwrócę się do Prezydenta o przygotowanie takiego zestawienia, obecnie od dziś jestem na urlopie, ale postaram się sprawę załatwić na cito.
Proszę o rejstracje na tym portalu bo tak każdy może sobie pisać a ja chce miec pewność z kim pisze :)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jamci niezalogowany
13 lipca 2013r. o 12:38
rafi "zachencam" ? ? ? słownik masz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.