Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzemiński o nagrodach dla urzędników
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 lipca 2013r. o 21:50
rafi napisał(a): ... Proszę o rejstracje na tym portalu bo tak każdy może sobie pisać a ja chce miec pewność z kim pisze :)


Dokładnie.

Panie Krzemiński , niech się Pan nie da prosić. Sporo czytających to nie gównarzeria. Osobiście ... szukam Trybuna Ludowego, facet Ten musi być z jajami i znać się na tym i owym. Nie może być przylepionym do systemu partyjnego , zmanipulowanym chłystkiem, nie może być też aparatczykiem dbającym jedynie o własną mamonę. Czuje się Pan na siłach ... eh gdybym ja miał te lata i tą wiedzę, nie pytałabyś mie Gocha o różnicę między intelektem , a inteligencją . :D

Panie Arku , Panie Przemku , gracie na podobnych skrzypcach :D
Być może faktycznie Alter i Inni mają rację , że jedynie o kapitał polityczny chodzi.

Poproszę Pana, zgodnie ze słowami Kolegi Rafi :) o deklarację i rejestrację. Ja również lubię rozmawiać z ludzmi , których znam ( w jakikolwiek sposób ) z nieznajomymi też , ale ... każda małpa umiejąca posługiwać się klawiaturą wystuka ... Arkadiusz Krzemiński :) i dym może z tego powstać , a Trybunowi chodzi przecież o to , aby King Size był dla każdego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
14 lipca 2013r. o 6:35
~Bodzio napisał(a): Gwoli ścisłości: Prezio pisze uchwałę.Ma większość w Radzie,więc jego żołnierze przyklepuja mu wszystko.Perpetum Mobile.Tak to wygląda w Bolesławcu.Krzemiński może sobie tylko palcem w bucie poruszać!

OK.Ponoć w następnym roku mają być JOW- y, już tak łatwo nie będzie. :D Problem w tym, że Radny za bardzo nie ruszał. A mnie interesuje naprawa jezdni i chodników !! na Staszica od mikrusa do wiaduktu, a tam rządzi powiat - kumple Radnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leo niezalogowany
14 lipca 2013r. o 12:03
Rady Nadzorcze w spółkach miejskich widząc jak chodzą ubrane małżonki Panów Prezesów wzorem Pana Tuska dały kasę za kiecki. Bo przecież one też muszą jakoś wyglądać tak PO europejsku, jak tusk i jego kobieta. Tylko te 10 tyś przy kwotach jakie otrzymała premierowa (żona Tuska z PO) to tak cienko pewnie na poluwerek a może tylko na skarpetki. POzdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
353
#Arkadius nieaktywny
14 lipca 2013r. o 13:47
Pannazdzieckiem napisał(a): Panie Krzemiński , niech się Pan nie da prosić. Sporo czytających to nie gównarzeria. Osobiście ... szukam Trybuna Ludowego, facet Ten musi być z jajami i znać się na tym i owym. Nie może być przylepionym do systemu partyjnego , zmanipulowanym chłystkiem, nie może być też aparatczykiem dbającym jedynie o własną mamonę. Czuje się Pan na siłach ... eh gdybym ja miał te lata i tą wiedzę, nie pytałabyś mie Gocha o różnicę między intelektem , a inteligencją . :D


Bardzo chętnie się z Panem spotkam w tej sprawie, myślę że forum nie jest najlepszym miejscem na ustalanie takich spraw, zawsze mozna napisac relacje z tego spotkania:) Czekam na kontakt [email protected]

Pozdrawiam
A.K.

Zmoderowano 15.07.2013 godz.10:47 - powód: korekta błędów cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lipca 2013r. o 14:03
A dlaczego nie forum ?

Arek , cieszy fakt ,że się odzywasz, smuci fakt , że dla kariery. Pogadajmy. Trybun Ludowy z założenia ma moje poparcie :)

Co myślisz o chemitralach i fiuducjarnym banknocie ... monecie tudzież?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3812
#antykomercjalista nieaktywny
15 lipca 2013r. o 10:20
Arkadius napisał(a): Bardzo chętnie się z Panem spotkam w tej sprawie, myślę że forum nie jest najlepszym miejscem na ustalanie takich spraw, zawsze mozna napisac relacje z tego spotkania:) Czekam na kontakt [email protected]
Pozdrawiam
A.K.


:> :D Chętnie się spotkam...napiszemy relacje (byle poprawną:D )...forum to nie to, bo jak forum internetowe może byc miejscem dyskusji . To absurd :D bo przecież na takim forum jeszcze ktoś może użyc "zbyt demokratycznych" określeń zbijania kapitału politycznego, nie mówiąc już o przykładach. A wybory się zbliżają, znowu trzeba wyjśc do ludzi, pokazac się, naobiecywac, zapoznac nowych skołowanych nie zdecydowanych na samodzielne myślenie. Ciekawi mnie jak wyglądałaby sprawa wszelakich nagród, gdyby PO w naszym Bolesławcu rządziło. :D może tak jak w stolycy? Nieeee, nie będę siał tutaj dziwnych przypuszczeń i domysłów :D ........ Panie Arkadiuszu, może więcej konkretów, zestawień, analiz zrobionych w prosty sposób, żeby zwykły zapracowany człowiek mógł to zrozumiec i wyciągnąc wnioski (poprawne oczywiście :D )...

Pozdrawiam i życzę powodzenia na wyborach :]

Zmoderowano 15.07.2013 godz.10:51 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

...Ale synowie ziemi nocą się zgromadzą śmieszni karbonariusze spiskowcy wolności będą czyścili swoje muzealne bronie przysięgali na ptaka i na dwa kolory...Z.H.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
28 lipca 2013r. o 21:18
To tak sobie pozwolę wkleić co inny portal nie ten nieistotne ii napisał na temat nagród
http://bobrzanie.pl/2013/07/26/redakcja/zamiast-nagrody-piec-starych-komorek
ciekawam czy prawdą to jest....
Oj niefajnie popaść w niełaskę.... a i tak niefajnie bo instytucja z góry skazana na straty......
I teraz bacznie będę śledzić to co tutaj Ludzie piszą i typują, kto zostanie szefem obiektu remontowanego po kinie Orzeł.... a wiecie doskonale kogo typują.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
28 lipca 2013r. o 21:24
Panie Arkadiuszu.... a pamięta pan co deklarował "chodząc po ludziach" przed poprzednimi wyborami w sprawie bezpańskich zwierząt...... pamięta pan? I późniejsze wypowiedzi swoje?..... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza