Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polacy nic się nie stało
~kaj niezalogowany
12 lipca 2013r. o 23:09
ela napisał(a):
~kaj napisał(a): A ja tam byłem i jedyny wydatek jaki poniesiono to po jednym kwiatku dla autorow .Specjalnie pojde na czesc drugą żeby na własne oczy zobaczyć ze drugiego kwiatka nikt nie dostanie.Jak zauwazyliscie nie jestem fanem P.R ale tu ... nie czepiajcie się az tak bardzo
Właśnie, nie czepiajcie się. Kwiatków nie dostaną, bo po co im kwiatek. Niektórym wystarczy nagroda roczna ;).

Kurcze od kiedy nagrody dostają autorzy pracujący społecznie a takich tam widziałem.Pogubiłem sie w tym .Wyjasnij kto bierze nagrody z tych co dostali po kwiatku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2013r. o 0:23
~kaj napisał(a): Kurcze od kiedy nagrody dostają autorzy pracujący społecznie a takich tam widziałem.Pogubiłem sie w tym .Wyjasnij kto bierze nagrody z tych co dostali po kwiatku

Odbędzie się następne spotkanie.
"W dniu 26 lipca, o godzinie 17.00 w Sali Rajców, wtedy imieniny obchodzić będzie dyrektor Muzeum Ceramiki Anna Bober- Tubaj,
przyjdziemy z kwiatami - zakończył."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
13 lipca 2013r. o 11:37
~xyz napisał(a): Rafi a co Cię tu Chłopie przywiało :/ Wywaliło Cię z tamtego "najmądrzejszego"? :D
Nie tu konto mam dobrych parę lat tylko zalogować się nie dało nadal się wypowiadam tam ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2013r. o 11:46
rafi a tak wyzywałeś ten portal i ośmieszałeś niedawno a teraz co ?będziesz wyzywał istotne dla odmiany?chorągiewka na wietrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
13 lipca 2013r. o 22:42
~ napisał(a):
~kaj napisał(a): Kurcze od kiedy nagrody dostają autorzy pracujący społecznie a takich tam widziałem.Pogubiłem sie w tym .Wyjasnij kto bierze nagrody z tych co dostali po kwiatku

Odbędzie się następne spotkanie.
"W dniu 26 lipca, o godzinie 17.00 w Sali Rajców, wtedy imieniny obchodzić będzie dyrektor Muzeum Ceramiki Anna Bober- Tubaj,
przyjdziemy z kwiatami - zakończył."


No własnie .Przyjdziemy z kwiatami a nie przyjdą po drugiego kwiataka -a co z tymi nagrodami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2013r. o 22:56
Nie przyjdą po drugi kwiatek? Oj szkoda, a nagroda dla organizatorów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.