Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciekawe spotkanie
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lipca 2013r. o 21:36
Lechu dobrze wygląda na tej fotografii , gdzieś na YT widaiałem Jego wystąpienie w Chikago ... czy jak to się tam pisze ... do Polonii Amerykańskiej ... chyba ... mówił "przyjeżdżajcie do nas interesy robić , Polacy , to głupki". Jak się zawezmę , to może znajdę Wam ten filmik... jeśli ktoś będzie zainteresowany. :D
Lechu do dzisiaj wisi mi sto baniek , ale nie chcę od Niego nawet wizytówki. Krętacz.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
11 lipca 2013r. o 23:46
~czepisie napisał(a): forma grzecznościowa - to nie były prezydent tylko prezydent ale jaki materiał taki redaktor :)


Właśnie że "były" i w dodatku "na szczęście były". :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 10:28
~A napisał(a): Szczery - ignorancie. Jeśli policjant odszedł na emeryturę z takim stopniem to taki mu pozostaje (z dodatkiem w stanie spoczynku).

~A - hamie. Jak brak Ci wiedzy to się nie wypowiadaj i nie obrażaj innych. Stopień w Policji odpowiednik Podpółkownika to młodszy inspektor Policji i z takim stopniem odszedł na emeryturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.