Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rodzicu czy wiesz jak Twoje dziecko spędza wakacje?
~ek niezalogowany
17 lipca 2013r. o 16:12
Może przydał by sie jakiś patrol ratowników na zbiornik typu krępnica, tylko czekać, aż ktoś się tam utopi :( - z zakazu pływania mało kto sobie coś robi - szkoda ,zeby było za późno :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
17 lipca 2013r. o 17:39
Jeździ tam z Bolesławca jaliś autobus MZK?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
18 lipca 2013r. o 8:12
te coroczne bajery znudziły mi się już jestem na krępnicy codziennie i nie widziałem zadnego policjanta. Jak przyjadą znowu będą rozdawać opaski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 8:48
Głupoty,właśnie jestem na kolonii w Bułgarii,hektoltiry alkoholu się leja. Dzieci w nocy po mieście chodzą,a kierownik nas poucza,ze formalnie nie wolno,ale nie musimy im pozwalać na wszystko bo inaczej nie pojadą w następnym roku. I tu tkwi problem,jeśli kierownictwo na wszystko pozwala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 lipca 2013r. o 9:01
~ek napisał(a): Może przydał by sie jakiś patrol ratowników na zbiornik typu krępnica, tylko czekać, aż ktoś się tam utopi :( - z zakazu pływania mało kto sobie coś robi - szkoda ,zeby było za późno :/


skoro tam jest zakaz pływania ,to po co ratownicy i za czyją kasę? :|
A jak ktoś nie dba o swoje bezpieczeństwo i sobie na akwenie gdzie jest zakaz coś zrobi to sam sobie winien.


Dopisane 18.07.2013r. o godz. 09:01:

Cyt:" Naucz swoje dzieci, aby podczas Twojej nieobecności w domu nikomu nie otwierały drzwi. ( odwiedziny nieznajomych, krewnych, posłańców z pracy , a także innym dzieciom )"

Bez przesady,żeby uczyć dzieci,żeby np.krewnych nie wpuszczali..Obcy to sie zgodzę,ale osoby ,które sie zna to chyba można wpuścić ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 lipca 2013r. o 21:50
hemi napisał(a): Cyt:" Naucz swoje dzieci, aby podczas Twojej nieobecności w domu nikomu nie otwierały drzwi. ( odwiedziny nieznajomych, krewnych, posłańców z pracy , a także innym dzieciom )"

Bez przesady,żeby uczyć dzieci,żeby np.krewnych nie wpuszczali..Obcy to sie zgodzę,ale osoby ,które sie zna to chyba można wpuścić ;)


Złodzieje często podają się za krewnych, dlatego należy uczyć dzieci, że pod nieobecność rodziców nie wolno im otwierać drzwi nawet wtedy, kiedy ktoś mówi, że jest ich ciocią, czy wujkiem. Kiedy powie się dziecku, że nie wolno mu otwierać nikomu, to dziecko nie otworzy nikomu, a inteligentny krewny to zrozumie i wróci jak będzie w domu ktoś dorosły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 lipca 2013r. o 21:59
ale mi bardziej chodzi o krewnych ,czy rodzine ,których dziecko zna :)
Bo jeżeli kogos nie zna ,to moze podawać się za kogokolwiek , to i tak ta osoba będzie dla dziecka kimś obcym ,a to już powinno wzmóc czujnośc :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 lipca 2013r. o 22:09
hemi napisał(a): ale mi bardziej chodzi o krewnych ,czy rodzine ,których dziecko zna :)
Bo jeżeli kogos nie zna ,to moze podawać się za kogokolwiek , to i tak ta osoba będzie dla dziecka kimś obcym ,a to już powinno wzmóc czujnośc :)


Hemi, nie można robić wyjątków. Ktoś może stać za drzwiami i wmówić dziecku, że przecież jest jego ciocią , czy wujkiem i że odwiedzał ich wielokrotnie, wbrew pozorom, to wcale nie jest trudne.

Jasny komunikat - nie wolno otwierać nikomu. Dzieciom trzeba dawać jasne komunikaty, bo takie są w stanie zapamiętać i się do nich stosować.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza