Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie bolesławianie planują spędzić wakacje?
~Anonim niezalogowany
22 lipca 2013r. o 12:38
jeżeli głosujące 1308 osób (pewnie spora część wielokrotnie) to większość bolesławian to gratuluję. Ponadto odpowiedzi "a co to są wakacje" i "nie mam urlopu" to bzdury nawet w Agencjach Pracy tymczasowej są urlopy .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9445
#aniapaula nieaktywny
22 lipca 2013r. o 13:30
~Anonim napisał(a): jeżeli głosujące 1308 osób (pewnie spora część wielokrotnie) to większość bolesławian to gratuluję. Ponadto odpowiedzi "a co to są wakacje" i "nie mam urlopu" to bzdury nawet w Agencjach Pracy tymczasowej są urlopy .....


Wyobraź sobie ,że jest grono osób prowadzących własną działalność.... ja też nie mam urlopu, jeszcze nie teraz....
pozdrawiam wszystkich nie mających urlopu i nie mogących sobie pozwolić na dłuższy niż weekendowy wyjazd !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2013r. o 13:32
"nie mam urlopu" odpowiedziały dzieci nie mające jeszcze 18 lat a "a co to są wakacje" odpowiedzieli dorośli którzy wakacji już nie mają.
Poza tym sondy w internecie są gów no warte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2013r. o 14:11
~Anonim napisał(a): Ponadto odpowiedzi "a co to są wakacje" i "nie mam urlopu" to bzdury nawet w Agencjach Pracy tymczasowej są urlopy .....


~ napisał(a): "nie mam urlopu" odpowiedziały dzieci nie mające jeszcze 18 lat


Matołki , osobom np.: pracującym na umowę - zlecenie , nie przysługuje urlop , w przeciwieństwie do osób zatrudnionych na etacie. Tak więc nie pitolcie , że każdy ma urlop.

~ napisał(a): "a co to są wakacje" odpowiedzieli dorośli którzy wakacji już nie mają.


Matołku , w treści informacji jest wyjaśnione , co oznacza takie sformułowanie :

"Okazuje się niestety, że większość bolesławian nie wie, co to są wakacje.
I nie chodzi tu o "szkolny" brak wiedzy, a raczej o to, że największa część osób, które wzięły udział w naszej sondzie (26%) dawno nie miała okazji do prawdziwego wypoczynku."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2013r. o 14:35
~ napisał(a):

Matołku , w treści informacji jest wyjaśnione , co oznacza takie sformułowanie :

"Okazuje się niestety, że większość bolesławian nie wie, co to są wakacje.
I nie chodzi tu o "szkolny" brak wiedzy, a raczej o to, że największa część osób, które wzięły udział w naszej sondzie (26%) dawno nie miała okazji do prawdziwego wypoczynku."


Powiedz mi mądralo, skąd wiesz jakimi kryteriami kierowali się ludzie głosujący? Skąd wiecie że 26% dawno nie miała możliwości wypoczynku? Po czym do tego doszedłeś? Jak to wywnioskowałeś?
Ty wyjaśniasz to co ci się wydaje a nie co myślą o tym ANONIMOWI głosujący. To jest twoje widzimisię a nie stan faktyczny bo tego nikt nie zna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2013r. o 15:02
~ napisał(a):
Powiedz mi mądralo, .... Skąd wiecie
Po czym do tego doszedłeś? Jak to wywnioskowałeś?


Do kogo to piszesz ?
Ja wypowiedziałem się jako jedna z osób , a nie jestem tym, co pisał informację , więc nie do mnie te słowa.
Powyżej był cytat z informacji zamieszczonej przez bolecinfo. Skoro tak napisali to widocznie mają taką wiedzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
22 lipca 2013r. o 16:24
a o co chodzi z tym prawdziwym wypoczynkiem ? Dla jednych tydzień wolnego to dużo ,dla innych miesiąc to mało...poza tym nasze realia sa takie,że wiele osób jak może dorobić w czasie urlopu to dorabia, lub tez na urlop zostawia sobie remontowe plany.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
22 lipca 2013r. o 21:12
Kiedyś pracowałem w budżetówce i zmuszany byłem do brania urlopów min. 2 tygodnie ( wczasy pod gruszą).Teraz prowadzę własną działalność i o urlopie decyduję sam.To nowa jakość decydowania o swoim życiu.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.