Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wywiad z wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości
211
skorn
24 lipca 2013r. o 23:30
Na kogo głosować, bolo? Doradź coś. Bo ja wolę ciemnogród u władzy, ale z niższymi podatkami, bez złodziejek Sawickich i Rychów, Mirów i Zbychów robiących dile na cmentarzach.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 23:40
skorn napisał(a): Bo ja wolę ciemnogród u władzy, ale z niższymi podatkami,


Ci co obiecują niższe podatki maja Ciebie za ciemnogród :) Bo tylko ciemny lud głosuje za obietnicę niższych podatków ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2013r. o 23:43
Ja mówię o faktach z czasów, gdy PiS był u władzy. A ty o czym?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 23:47
A ja o tym ,że kłamie każdy kto obiecuje dobrobyt przez obniżenie podatków .To nierealne. Nieistotne jaka jest to partia ,jeśli mówi że obniży podatki to kłamie :) Nie w obecnym stanie gospodarki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2013r. o 23:55
Kolejne socjalistyczne rządy doprowadziły do tego "stanu gospodarki". Z dwojga złego wolę PiS niż PO, co nie oznacza, że mam zamiar na nich głosować. Kaczyńscy mieli chociaż jakąś ideę, cel, a Tusk i jego ekipa to bezideowcy i koniunkturaliści przyklejeni do stołków.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 9:03
~ napisał(a): A ja o tym ,że kłamie każdy kto obiecuje dobrobyt przez obniżenie podatków .To nierealne. Nieistotne jaka jest to partia ,jeśli mówi że obniży podatki to kłamie :) Nie w obecnym stanie gospodarki.


Przemawia przez Ciebie nieuctwo i zaprzeczanie ewidentnym faktom!
W swoim czasie bodaj nawet rząd SLD przy wielkim przemycie wódy z Czech obniżył akcyzę na alkohol - i natychmiast wzrosły wpływy z akcyzy!!.
PiS nieznacznie obnizył podatki i natychmiast poprawiły się wszystkie wskaźniki gospodarcze.

Dla odmiany "bufetowa" podwyższyła ceny a wpływy spadły.
Krzywa Laffera znana jest wszystkim prawdziwym ekonomistom, tylko ignorantom z PO i ich miłośnikom NIE
[img=1374735781_40a2r12.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 9:14
Wyjaśnienie dla zwolenników PO ( nieuków) :
Przy wysokich stawkach opłaca się (albo musi by nie zbankrutować) kombinować i oszukiwać by nie płacić, przy niższych kombinować się nie opłaca bo zysk mniejszy a ryzyko wpadki takie samo jak przy wysokich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
25 lipca 2013r. o 9:18
A nasz bufetowy maksymalnie podwyższył podatki,opłaty za użytkowanie wieczyste,dług miasta jest zaczepisty,a jakoś o tym nie piszesz,tylko o babie ze stolycy.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza