Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa rowerów

~olek niezalogowany
24 lipca 2013r. o 9:02
Gdzie w Bolesławcu można tanio naprawić rower?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 14:42
olek wstydż się prawdziwy mężczyzna sam naprawia swój rower
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2013r. o 15:08
Polecam sklep rowerowy na ul.Komuny Paryskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 lipca 2013r. o 15:28
Potwierdzam ;) też naprawiałem tam swój rower .Jestem zadowolony z usługi.


Dopisane 24.07.2013r. o godz. 15:28:

~ napisał(a): olek wstydż się prawdziwy mężczyzna sam naprawia swój rower


bzdura ! prawdziwość mężczyzny nie zależy od tego czy potrafi naprawić rower :) Prawdziwy mężczyzna może posiadać umiejętność naprawiania rowerów ,ale prawdziwy mężczyzna ma inne priorytety i stać go na to ,żeby dać zarobić mechanikowi rowerowemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łukasz niezalogowany
24 lipca 2013r. o 22:51
Unikaj sklepu na Zgorzeleckiej,straszne paproki.Po kupnie roweru u nich, który ustawiali i przygotowywali do jazdy musiałem wszystko od nowa ustawiać.Hamulce jako tako działały ale przeżutki były rozlegulowane kompletnie, nawet stopka była źle przykręcona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie polecam niezalogowany
25 lipca 2013r. o 10:38
~ napisał(a): Polecam sklep rowerowy na ul.Komuny Paryskiej.


ja nie polecam, (...)

Zmoderowano 25.07.2013 godz.10:47 - powód: pomówienia (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 10:44
Zauważyłem sklep z rowerami na końcu Dolnych Młynów, koło Góralskiej. Możliwe, że tam też naprawiają. Jadąc Ul. Dolne Młyny od wiaduktu w stronę Góralskiej, przed zakrętem w Góralską, trzeba skręcić w ostatnią uliczkę w lewo. Między magazyny i skład chyba budowlany, w jednym z magazynów przerobionym na sklep rowerowy można zapytać o ceny itp. Nie zaszkodzi poszukać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 10:48
Tylko Tadek Apanasewicz na Komuny Paryskiej.Sklep rowerowy i serwis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza