Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa rowerów

7553
#Ygr nieaktywny
26 lipca 2013r. o 8:12
Pan Apanasewicz strzela straszne fochy jak ktoś przyjdzie do niego ze sprzętem nie zakupionym u niego.

Dobrze, że na tych Dolnych Młynach powstała jakaś alternatywa, oby była bardziej customer friendly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~użytkownik niezalogowany
26 lipca 2013r. o 8:28
kiedyś kiedy zaczynał w garażu był bardzo miły ..i tani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
26 lipca 2013r. o 11:55
Dalej jest miło i niedrogo. Duży wybór części i nie tylko, bezproblemowe i terminowe usługi.

Nie dziwcie się, że ktoś nie chce regulować czy naprawiać złomów, które kupujemy za grosze w marketach, bo tam czasem nie ma co naprawiać tylko lepiej od razu pół roweru wymienić. Mój rowerek pod opieką pana Apanasewicza i lekkim tuningu w jego wykonaniu przeżywa drugą młodość.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7553
#Ygr nieaktywny
26 lipca 2013r. o 16:04
Niestety dobre rowery nie są tanie. Nie każdego stać na super rower. Marketowe chinole też mają ceny niemałe, lecz osiągalne.

Szczególnie jeżeli ktoś nie jeździ zawodowo, lecz tylko okazjonalnie [jezioro, basen, działka etc]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znafca niezalogowany
26 lipca 2013r. o 16:29
~tia napisał(a):
a czym znawco od siedmiu boleści wymienisz pakiet ? oczywiście tak aby go nie uszkodzić , no czekam na odpowiedz wymiana kosztuje ok 40zl a klucz 200 twoja inteligencja i rady bezcenne !

Tym sieroto że klucza nie wywalasz po wymianie i mozesz go wielokrotnie uzywac. jedna wymiana sie nie opłaca, ale kilak juz tak. no chyba ze wywalasz rower po jedenej naprawie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pankracy niezalogowany
26 lipca 2013r. o 16:38
Ja pożyczę ten klucz od kumpla, a przy robocie spocimy jeszcze po browarze. Tak to sie robi inteligencie o nicku Ygr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pankracy niezalogowany
26 lipca 2013r. o 16:38
Przepraszam, nie Ygr, ale tia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ede niezalogowany
27 lipca 2013r. o 0:49
Ygr napisał(a): Pan Apanasewicz strzela straszne fochy jak ktoś przyjdzie do niego ze sprzętem nie zakupionym u niego.


Zgadzam się w 100% Fochy i kręcenie nosem bo rower nie kupiony u tego Pana.

Bernard napisał(a): Dalej jest miło i niedrogo. Duży wybór części i nie tylko, bezproblemowe i terminowe usługi.

Nie dziwcie się, że ktoś nie chce regulować czy naprawiać złomów, które kupujemy za grosze w marketach, bo tam czasem nie ma co naprawiać tylko lepiej od razu pół roweru wymienić. Mój rowerek pod opieką pana Apanasewicza i lekkim tuningu w jego wykonaniu przeżywa drugą młodość.


Akurat ja złomu nie posiadałem bo serwisowałem tam rower za który dałem ponad 5k pln od nowości i wieczne problemy i wredne komentarze bo go tam nie kupiłem.

Jedyne co mogę pochwalić to terminowe i dobrze wykonane usługi. Co do "niedrogo" to niestety nie mogę się zgodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.