Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podwodny świat: Co pływa w Krępnicy?
~PYTIA niezalogowany
24 lipca 2013r. o 18:31
Ale gąszcz :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trelina niezalogowany
24 lipca 2013r. o 19:46
~trbrtrt napisał(a): ja sie zgadzam z marcinem tyle czasu tylko szczupak,szczupak i szczupak. Nuda. Zamiast właśnie ten kontener itp. zfilmować to tylko te ryby:(


Gość zainwestował SWOJE pieniądze (nie Wasze) w kurs nurkowania, sprzęt, kamerę i ruszył na Krępnicę filmować to, co JEGO interesuje. Nie podoba się? Nie oglądać. Nikt Was do tego nie zmusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~em niezalogowany
24 lipca 2013r. o 21:37
~mir.ko napisał(a): na ten kontener mozna praktycznie stanac, blisko brzegu i powierzchni jest


w ktorym mniej wiecej miejscu jest ten kontener?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
24 lipca 2013r. o 21:41
~trbrtrt napisał(a): ja sie zgadzam z marcinem tyle czasu tylko szczupak,szczupak i szczupak.


A zauważyłeś jaki piękny jest ten szczupak ? :)
Choć wydaje mi się, że ten pierwszy niewymiarowy, drugi chyba zresztą też.
Jednak trzeba przyznać, że pięknej urody drapieżca. Trochę martwi mnie brak różnorodności flory:(
Rak cudowny !

Film podoba mi się :)

Tytuł tematu pozwala na różnoraką interpretację, stąd pewnie niezadowolenie odnośnie kamerowania obiektów martwych. Jednak niepływających;)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
24 lipca 2013r. o 21:50
~em napisał(a):
~mir.ko napisał(a): na ten kontener mozna praktycznie stanac, blisko brzegu i powierzchni jest


w ktorym mniej wiecej miejscu jest ten kontener?


tu jest jeden. plynac widac go pod powierzchnią z prętami jakimis



[img=1374695426_jkxakf5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
24 lipca 2013r. o 22:02
~marcin napisał(a): gość cały czas filmuje szczupaki zamiast ciekawszych rzeczy, nic specjalnego nie pokazał, myślałem że zobaczę co jest na dnie, maszyny auta itp.


o miedziaku legendy krążyły ile to aut nie spoczywa na glebokosciach, a to plytka kałuża... relacja

http://luzyce.info/boleslawiec/echa-przeszlosci-tajemnice-miedziaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 8:17
na krępnicy zatopiono podobno bursztynową komnatę i złoto wrocławia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2013r. o 9:49
Są dwie takie konstrukcje zatopione, jedna obok drugiej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.