Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co Pan Radny miał na myśli?!
~Czytający niezalogowany
31 lipca 2013r. o 13:20
Do szkoły NIEUKA...!!!
Co za WSTYD...!!!
Niby po szkołach,wykształcony,na stanowiskach itd.itp.

Ps: Gdyby uczeń tak w szkole napisał...???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2013r. o 13:49
Psychiczny czy z konkurencji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
31 lipca 2013r. o 13:59
~gość napisał(a): "Rozczytać"?!! Nie ma takiego słowa panie redaktorze.


Brak wiedzy, skutkuje takimi stwierdzeniami , jak powyższe.

"rozczytać "— Słownik ortograficzny języka polskiego - Muza 2001, 2005, 2006 - T. Karpowicz

Dodatkowo , odmiany tego słowa: http://wordlist.eu/slowo/173802,rozczytac

Słowo to potocznie określa odczytanie niewyraźnego tekstu.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
31 lipca 2013r. o 14:37
~Zwykły człowiek napisał(a): Drugi tekst : (część rozpoznana )

Dom jednorodzinny wymieniony w pkt V ppkt 1 zlokalizowany jest na ........... którego budowę zakończono w grudniu 2012 r.

Trzeci tekst : (cześć rozpoznana)

Dochody wykazane w tej pozycji są to dochody moje z tytułu emerytury oraz renty małżonki, po odliczeniach zgodnie z załączonym PIT - 37 wraz z .....................................
wysokości 66,7 tys. stanowiącymi współwłasność małżeńską

... PIT-37 wraz z dietą radnego powiatowego w wysokości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2013r. o 14:49
rozczytać, rozczytywać "wzbudzić w kimś zamiłowanie do czytania".

"Rozczytać" w znaczeniu "odczytać" to błąd stylistyczny. Prof. Miodek trąbi o tym od 20 lat. prof. Bralczyk również. Słowo istnieje, ale w znaczeniu użytym przez autora tekstu - nie. Jest to błąd. Szkoda dyskusji, zamiast poprawić lepiej brnąć tak? Brak profesjonalizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
31 lipca 2013r. o 15:10
~ napisał(a): Rafi, skoro to takie proste , to napisz tu całe teksty z tych trzech fotek, które wpisał radny. Znaczna cześć już została rozszyfrowana , więc to łatwe.
Masz kilka minut , skoro możesz je łatwo przeczytać , to dawaj.
Już to robiłem ;) a co to jakiś konkurs ?? :> :*

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
31 lipca 2013r. o 15:21
G....no to kogo obchodzi ile radny zarobił a ile wydał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysiek niezalogowany
31 lipca 2013r. o 16:32
przez 14 lat byłem pracownikiem Pana Gawrona, dobrze pamiętam jego styl/krój pisma, zawsze pisał piórem i zapewniam że przez te wszystkie lata jego odręczne pismo jak to zaprezentowane w tych wycinkach oświadczenia majątkowego nie zmieniło się, ja czytam bez problemu, jeśli Pan redaktor nie umie mogę udzielić korepetycji, jestem ciekaw czy redakcja zapoznała się z innymi oświadczeniami radnych powiatu, wyciąganie wycinków tego oświadczenia w temacie "Humor" ze względu na styl pisma Pana Gawrona uważam za żenujące ze strony redakcji, najwidoczniej w wakacje brak wam tematów bo to oświadczenie opublikowane zostało już dużo wcześniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza