Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy komendant Policji
~Zorro niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 18:16
Każdy policjant dla mnie, to strach przed zagrożeniem zdrowia, życia i mienia. Może doczekamy się czasów, gdy prywatni ludzie będą nas bronić i będziemy im płacić za spokój i bezpieczeństwo. W Bolesławcu w szczególności powinno "coś" powstać dla przeciwwagi policji, której wielu nie lubi. Policjanta - oprawcę dobrze pamiętam i tak naprawdę chciałbym aby spotkało jego rodzinę to, co wyrządził mojej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ślepy niezalogowany
6 sierpnia 2013r. o 20:02
~zz napisał(a): Ludzie, ale wy jesteście zawistni. Przecież nawet jeśli mają wcześniej emeryturę, czyli po 25 latach pracy, to przez te 25 lat mają gorzej przekupczyne od każdego z nas w cywilu - muszą pracować w niedziele, święta, użerać się z zakapturzonymi gnojami z pokolenia "wyj...ne", a to wszystko w ciągu najlepszych lat życia - co im po wysokich emeryturach, kiedy są już przed 50-ką i stwierdzają, że czasu nie cofną, a najlepsze lata życia stracone. My może i dłużej pracujemy, ale dzisiaj gdy mamy 20-30-40 lat mamy luz i możemy cieszyć się życiem - oni życiem cieszą się po 50-tce. Nie zazdrośćcie im, bo nie ma czego.


Mam kolegę Policjanta z Wydziału Kryminalnego, który po 12 latach służby, mając trójke dzieci stwierdził, że wcześniejsza emerytura go nie cieszy bo przepracował czas kiedy jego dzieci dorastały, a teraz chodzą juz do szkoły i wolą spędzać czas z kolegami niz z rodzicami... Nie zazdroszczę im bo nie ważne co ludzie mówia ale z uwagi na specyfike prace, bycie gliniarzem jest poświęceniem. Tego czasu już nic nie wróci, a rodzina jest najważniejsza bo pracujemy żeby utrzymac rodzinę, a nie winnym celu. Ja stwierdzam, że nie chcę tej emerytury, tych 3 tysięcy wypłaty i tych nadgodzin, za które nikt nie odda. Każdy mądry, kto nie wie jak naprawde jest. Co do komendanta, jak w temacie, nie znałem poprzedniego ale słyszałem o nowym, że nie tylko komendant ale człowiek z sercem i głową na karku. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 8:41
wzruszająca wypowiedź popłakałem sie - naprawdę!! mam kolege maszyniste też nie było go w domu jak dzieci dorastały też święta w pracy spędzał ale mimo to chetnie poszedłby już na wcześniejszą emeryturę - tylko mały problem jest nikt mu jej nie da, a prace ma nie mniej stresującą niż byle gliniaż wyskakujący jak pies zza krzaka i z dziką satysfakcją wypisujący mandat na "czysta złotych"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 8:43
przychodzi policjant do księgarni, a pani za ladą mówi: co pada? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 9:18
~ napisał(a): wzruszająca wypowiedź popłakałem sie - naprawdę!! mam kolege maszyniste też nie było go w domu jak dzieci dorastały też święta w pracy spędzał ale mimo to chetnie poszedłby już na wcześniejszą emeryturę - tylko mały problem jest nikt mu jej nie da, a prace ma nie mniej stresującą niż byle gliniaż wyskakujący jak pies zza krzaka i z dziką satysfakcją wypisujący mandat na "czysta złotych"


"czysta złoty"-aktualizacja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 10:30
~ napisał(a): mam kolege maszyniste też nie było go w domu jak dzieci dorastały też święta w pracy spędzał ale mimo to chetnie poszedłby już na wcześniejszą emeryturę -


Zapytaj kolegę maszynistę o jego system pracy, bo jest zmianowy i po swojej zmianie (kursie) ma określony czas wolny, więc nie każde i nie całe święta spędzał w pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 10:44
tak bo biedny policjant jest 24 godziny na dobe w pracy przez 365 dni w roku- weź wyluzuj ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr. White niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 11:24
Nie wiem czy to zasługa NOWEGO KOMENDANTA ??
Wczoraj widziałem na Prusa dwa radiowozy pod asem (bo tam pod asem wieczorami to jest tragedia) w konsekwencji można było zasnąć o normalnej porze.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza