Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Strzelnica sportowa w Bolesławcu

~majsterek niezalogowany
10 sierpnia 2013r. o 23:10
Witam wszystkich forumowiczów. Szukam informacji na temat strzelnicy sportowej w Bolesławcu. Interesuje się strzelaniem i chciałbym to robić legalnie i w wyznaczonym do tego miejscu. Czy istnieje w Bolesławcu jakiś klub strzelecki do którego można by się zapisać i postrzelać z jakiejś broni ostrej, choćby z KBKS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
12 sierpnia 2013r. o 0:50
Witam,
z tego co się orientuje, to raczej nie ma klubu strzeleckiego, chyba, że w ostatnim czasie się coś w tym temacie zmieniło. Jedyne kluby jakie istnieją w regionie są w Złotoryi i chyba w Jeleniej Górze.
Ale może niech wypowiedzą się w temacie osoby zajmujące się strzelectwem lub je uprawiające.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
12 sierpnia 2013r. o 1:26
Jest strzelnica garnizonowa w lasku przy Jeleniogórskiej, jak się jedzie na Lwówek to w pewnym momencie widać po prawej. Ale czy tam każdy może sobie wejść.... : ) Nie wiem.

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kriss niezalogowany
12 sierpnia 2013r. o 10:44
Najbliższy klub strzelecki jest w Złotoryi ;
http://strzelectwo.biz/modules/news/index.php?storytopic=1&storynum=30
Tu masz wykaz większości stowarzyszeń strzeleckich na Dolnym Śląsku ;
http://www.pzss.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=174%3Akluby-i-stowarzyszenia-strzeleckie-zrzeszone-w-dolnolskim-wzss&catid=59&Itemid=111
Pozostają jeszcze strzelnice komercyjne, gdzie pod okiem instruktora można sobie postrzelać ale to raczej droga zabawa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kriss niezalogowany
12 sierpnia 2013r. o 10:52
Jeszcze jedno - polecam to forum, dla osób które zą zainteresowane uprawianiem strzelectwa oraz uzyskaniem pozwolenia na broń ;
http://bron.iweb.pl/
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jozo niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 21:55
Bolesławiec to duze miasto dziwie sie ze nie ma tu druzyny strzeleckiej ale tu potrzeba ludzi którzy maja jakies pojecie o patryjotyzmie. W pojeciu ludzi młodych te słowo nie ma zadnego dzwięku a ludzi młodych trzeba w drużynach strzeleckich. Mam prawie pięćdziesiąt lat jestem na emeryturze i chetnie bym uczestniczył gdyby taka formacja postawałaby na tym terenie,lubie strzelac i chciałbym robic to legalnie , pasjonatów jest wielu i patryjotów też młodzi zróbcie cos i sie zorganizujcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lennik niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 22:24
~Jozo napisał(a): Bolesławiec to duze miasto dziwie sie ze nie ma tu druzyny strzeleckiej ale tu potrzeba ludzi którzy maja jakies pojecie o patryjotyzmie. W pojeciu ludzi młodych te słowo nie ma zadnego dzwięku a ludzi młodych trzeba w drużynach strzeleckich. Mam prawie pięćdziesiąt lat jestem na emeryturze i chetnie bym uczestniczył gdyby taka formacja postawałaby na tym terenie,lubie strzelac i chciałbym robic to legalnie , pasjonatów jest wielu i patryjotów też młodzi zróbcie cos i sie zorganizujcie.

Co ma "patryjotyzm" do umiejętnego operowania bronią strzelecką? xD Ja nie jestem naiwnym patriotą co to by oddał się za sprawę tego kraju, bo po prostu nie potrafię odnaleźć najprostszego powodu dlaczego miało by się to zmienić. Mimo tego czasami z kolegami polecę po lasach z replikami na kulki i wcale nie czuję tego powiewu patriotyzmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2016r. o 0:49
~Jozo napisał(a): . Mam prawie pięćdziesiąt lat jestem na emeryturze.

Zazdroszczę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza