Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie trzech samochodów
~Zwyczajny kierowca- tak myślę. niezalogowany
13 sierpnia 2013r. o 1:01
Myślę, że to zbędna dyskusja. Niech każdy oceni sam siebie: ile razy szarżował na ulicach?, ile razy szpanował?, ile razy sam sobie ma coś do zarzucenia jeśli chodzi o łamanie przepisów? wystarczy? to teraz niech ten, który jest z wynikiem zero, niech się odezwie na forum. Brak kultury jazdy , chamstwo , wymuszenia i dekoncentracja to główne grzechy naszych kierowców - choć zdarzają się wyjątki. Pozdrawiam wszystkich kierowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 sierpnia 2013r. o 6:28
i nastała cisza... ;)
udają że śpią :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2013r. o 9:46
jak zwykle wina motocyklisty bo pędził 200 km/h po mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2013r. o 11:20
~łukasz napisał(a): Święta racja,dynamika jazdy spod świateł w Bolesławcu to tragedia. Zaświeci się zielone a zabłąkani kierowcy na DBL po kilku sekundach rozglądania zaskoczy że trzeba jechać i zaczyna szukać biegu, zanim znajdzie i łaskawie ruszy tempem pieszego to w takim Wrocławiu w tym czasie już 5 aut opuściło by skrzyżowanie.
>Jak przestaniesz przejeżdżać skżyżowania na czerwonym to ja będe szybciej ruszał na zielonym.bo jak normalnie rusze to trafie na ciebie na skrzyżowaniu i będzie wypadek.jak nie mam racji to napluj mi w gębe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NARZECZONAśmierci niezalogowany
13 sierpnia 2013r. o 11:28
~Driver napisał(a): kierowcy Tir to tez uzytkownicy sam. osobowych powodujacy takze kolizje.
Fakt jest taki ze maja z racji wykonywanego zawodu wiekszy brak kultury na drodze niezaleznie jakim pojazdem sie porusza... nawet krazy taka opinia : nie chcesz sie narobic i jestes malo ambitny to zrob prawko kat C+E a prace znajdziesz.

Masz racje panuje taka opinia wśród ciebie i twoich bliskich i kolegów którzy razem tworzycie bandę głópków.ty nawet nie masz prawa jazdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NARZECZONAśmierci niezalogowany
13 sierpnia 2013r. o 11:35
hemi napisał(a): Cyt drivera:"Fakt jest taki ze maja z racji wykonywanego zawodu wiekszy brak kultury na drodze"

Człowiek całe życie się dowiaduje nowych rzeczy ;)
Czyli kierowca ciężarówki to taka specyficzna branża ,że brak kultury to norma?
Może w CV się wpisuje "jestem chamem,burakiem idealnie sie nadaje na dane stanowisko"?
>Jak poczujesz uderzenie w pysk to znaczy że ci się należało.przeproś wszystkich kierowców TIR albo na zlocie poczujesz to uderzenie w pysk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 sierpnia 2013r. o 12:00
~NARZECZONAśmierci napisał(a):
hemi napisał(a): Cyt drivera:"Fakt jest taki ze maja z racji wykonywanego zawodu wiekszy brak kultury na drodze"

Człowiek całe życie się dowiaduje nowych rzeczy ;)
Czyli kierowca ciężarówki to taka specyficzna branża ,że brak kultury to norma?
Może w CV się wpisuje "jestem chamem,burakiem idealnie sie nadaje na dane stanowisko"?
>Jak poczujesz uderzenie w pysk to znaczy że ci się należało.przeproś wszystkich kierowców TIR albo na zlocie poczujesz to uderzenie w pysk.


czep sie kogos innego :> :>
Ja ZADAJĘ PYTANIE osobie ,która tak napisała (napisałem wyraźnie,że cytuję niejakiego "drivera" ,który zarzuca kierowcom tirów ogólny brak kultury),czy uważa,że kierowcy tirów to chamy ,buraki itp?
Pytanie było do niego odnośnie krzywdzącej opinii dotyczącej kierowców ciężarówek.

Naucz się czytać ze zrozumieniem,zauważać cytaty,znaki zapytania na koncu zdania (potrafisz rozróznić moje stwierdzenie od zapytania kierowanego do kogoś?) a dopiero później zacznij grozić!!!!


Jestem chyba jedna z nielicznych osób wypowiadających sie na tym portalu ,która nie jest ANTY tzw tirowcom ;)
Dlaczego? Bo wiem ,jak to z góry wygląda,i w "koniu" na trasie spedziłem przez parę lat dużo czasu ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NARZECZONAśmierci niezalogowany
13 sierpnia 2013r. o 12:25
hemi napisał(a):
~NARZECZONAśmierci napisał(a):
hemi napisał(a): Cyt drivera:"Fakt jest taki ze maja z racji wykonywanego zawodu wiekszy brak kultury na drodze"

Człowiek całe życie się dowiaduje nowych rzeczy ;)
Czyli kierowca ciężarówki to taka specyficzna branża ,że brak kultury to norma?
Może w CV się wpisuje "jestem chamem,burakiem idealnie sie nadaje na dane stanowisko"?
>Jak poczujesz uderzenie w pysk to znaczy że ci się należało.przeproś wszystkich kierowców TIR albo na zlocie poczujesz to uderzenie w pysk.


czep sie kogos innego :> :>
Ja ZADAJĘ PYTANIE osobie ,która tak napisała (napisałem wyraźnie,że cytuję niejakiego "drivera" ,który zarzuca kierowcom tirów ogólny brak kultury),czy uważa,że kierowcy tirów to chamy ,buraki itp?
Pytanie było do niego odnośnie krzywdzącej opinii dotyczącej kierowców ciężarówek.

Naucz się czytać ze zrozumieniem,zauważać cytaty,znaki zapytania na koncu zdania (potrafisz rozróznić moje stwierdzenie od zapytania kierowanego do kogoś?) a dopiero później zacznij grozić!!!!


Jestem chyba jedna z nielicznych osób wypowiadających sie na tym portalu ,która nie jest ANTY tzw tirowcom ;)
Dlaczego? Bo wiem ,jak to z góry wygląda,i w "koniu" na trasie spedziłem przez parę lat dużo czasu ;)
>Ja ci nie groże ja cię lubie i szanuje ale jak masz nas tir obrażać to cię nie lubie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.