Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy weźmiesz udział w tegorocznej Gliniadzie?

~ niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 21:12
Czyli jest jednak chwała i splendor z tej imprezy? :>

Dzieki ci Panie Boże. że takich normalnych buców jest niewielu!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 22:07
~ napisał(a): Czyli jest jednak chwała i splendor z tej imprezy? :>

Dzieki ci Panie Boże. że takich normalnych buców jest niewielu!! :>

Korzyci wymierne -
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gliniany niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 22:18
Czy tegoroczna Gliniada oferuje cokolwiek więcej niż paradę i biedne stoisko jak w zeszłym roku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
14 sierpnia 2013r. o 22:20
skorn napisał(a): Oczywiście, że nie. Wolę być czysty.


Hej !
Przecież można się umyć ;)
Glina ma zbawienny wpływ na naszą skórę.

PS. Ciesz się, że słowa CZYSTY nie wziąłeś w cudzysłów ! :>

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Glinolud niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 22:54
A ja jak co roku będę Glinoludem!

Mnie nie trzeba przekupywać do paradowania tabletem, jak uczestników innych parad "równości"...hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pola niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 23:51
~Glinolud napisał(a): A ja jak co roku będę Glinoludem!

Mnie nie trzeba przekupywać do paradowania tabletem, jak uczestników innych parad "równości"...hihi


Każdy ma prawo wydurniać się w dowolny sposób. Wolny kraj! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 9:53
~normalny napisał(a): oczywiscie za darmo będziecie się brudzić a chwała splendor i inne wymierne korzysci zgarnie zgarnie jeden gość
żal mi naiwniaków


A może sama idea im sie podoba i po prostu nie myślą o tym żeby zarobić i na kogo ma spłynąc ta chwała i splendor?
Moze po prostu chca sie bawic w sposób ,który im sie podoba ?

p.s. czy tobie Prezydent tez płaci za to ,że wyjdziesz na miasto na festyn,aby chwała i splendor za to jakie to super Dni ceramiki robi ,spłyneły na niego?
:P :P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Glinolud niezalogowany
15 sierpnia 2013r. o 11:32
Nie samym chlebem człowiek żyje. Wartości duchowe [ w piramidzie potrzeb Maslowa to wyższa półka potrzeb] ludzie realizują dopiero po zaspokojeniu potrzeb niższego rzędu. Postawę osób zaspokajających aktualnie potrzeby niższego rzędu doskonale rozumiem.
Ja już potrzebuję czegoś więcej niż zjeść i się napić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza