Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy weźmiesz udział w tegorocznej Gliniadzie?

211
skorn
15 sierpnia 2013r. o 15:18
ubrudzić się?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
524
#Sekkmet nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 19:47
~normalny napisał(a): oczywiscie za darmo będziecie się brudzić a chwała splendor i inne wymierne korzysci zgarnie zgarnie jeden gość
żal mi naiwniaków



I super! jeśli mogę komuś umazianiem się gliną zarobić parę groszy to fajnie. Tak nie wiele trzeba żeby wzbogacić kogoś. Nie ważne czy duchowo czy finansowo. Lubię komuś polepszać życie.

A tak poważnie. Przykre jest to, że nie stać wielu na pomoc, zabawę, zapomnienie. Jedyne na co Was stać to jak bandę złodziei, na zaglądanie do cudzych portfeli.

Ja będę. Pognam z Zielonej Góry wspierać moje miasto. I chwała i splendor za to, że jest jeszcze coś i ktoś to potrafi mnie ściągnąć w rodzinne strony i zabrać towarzystwo turystyczne z innego miasta.

See You Later Aligator
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2013r. o 19:57
~Gliniany napisał(a): Czy tegoroczna Gliniada oferuje cokolwiek więcej niż paradę i biedne stoisko jak w zeszłym roku?
nie widziałeś wieczornej imprezy koło teatru?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
16 sierpnia 2013r. o 12:33
Jak obserwuję wyniki sondażu na tym portalu - to szału nie ma... :)
Z zapowiedzi miało być tak pięknie ??? A wyszło jak zawsze... :)
Co zaś się tyczy niektórych organizatorów Gliniady - uważam że zbyt wiele osób do siebie zrażacie swoim postępowaniem...
Dlatego też takie sondaże wcale nas nie dziwią.


Ps:Na marginesie zaznaczam że podobnie jak większość mieszkańców popieram sam pomysł Gliniady oraz nie mam nic przeciw co do samej idei propagowania w ten sposób naszego PIĘKNEGO BOLESŁAWCA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2013r. o 16:25
~Bolesławianin napisał(a):
Z zapowiedzi miało być tak pięknie ??? A wyszło jak zawsze... :)


Jeszcze nie odbyła się Gliniada więc skąd wiesz jak wyszło?? :)
Chciałeś napisać coś błyskotliwego a wyszły jak zawsze brednie!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytający niezalogowany
16 sierpnia 2013r. o 16:48
~ napisał(a):
~Bolesławianin napisał(a):
Z zapowiedzi miało być tak pięknie ??? A wyszło jak zawsze... :)


Jeszcze nie odbyła się Gliniada więc skąd wiesz jak wyszło?? :)
Chciałeś napisać coś błyskotliwego a wyszły jak zawsze brednie!! :)


Oczywista - ,,oczywistość" że tegoroczna Gliniada jeszcze się nie odbyła(nie mogę więc jej oceniać). :)
Ja oceniam obecną sondę w tym temacie oraz wypowiadam się o Gliniadach które to wcześniej już dane mi było oglądać.
Co zaś tyczy błyskotliwości oraz bredni nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2013r. o 17:01
~Czytający napisał(a): Co zaś tyczy błyskotliwości oraz bredni nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu... :)


Nie sposób się zniżać z depresji ale bredzić można! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B niezalogowany
16 sierpnia 2013r. o 18:01
~ napisał(a):
~Czytający napisał(a): Co zaś tyczy błyskotliwości oraz bredni nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu... :)


Nie sposób się zniżać z depresji ale bredzić można! :)


Co ma depresja i brednie do faktów oraz tego tematu...???
Czytam i widzę że sobie nie Odpuścisz bo wiele w Twojej wypowiedzi złośliwości oraz jadu...!!!
Uważam że dalsza polemika z Tobą nie ma jakiegokolwiek sensu - ponieważ jest nie na temat... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.