Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pod kapeluszem
~ niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 8:40
Wielkie mi co parking a w Bolesławcu : centrum ceramiki , kino , teatr , infrastruktura ..."cudze chwalicie swego nie znacie" ale to tylko w bolec-ściema
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 9:27
~ napisał(a): Wielkie mi co parking a w Bolesławcu : centrum ceramiki , kino , teatr , infrastruktura ..."cudze chwalicie swego nie znacie" ale to tylko w bolec-ściema



Chwasty przy Szkole Pijarów, syf na placu przy ulicy Zgorzeleckiej itd itp.

Tematem są parkingi leśne. I tu Osiecznica jest najlepsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 9:34
jeśli się nie mylę to parking jest na terenie lasów Nadlesnictwa Świętoszów i to właśnie ta instytucja jest odpowiedzialna za ten Parking a nie Wójt. Pochwały z racji tego parkingu chyba należą się Nadleśniczemu a nie Wójtowi. Jeśli nie jest tak to prosze o sprostowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 9:40
~ napisał(a): jeśli się nie mylę to parking jest na terenie lasów Nadlesnictwa Świętoszów i to właśnie ta instytucja jest odpowiedzialna za ten Parking a nie Wójt. Pochwały z racji tego parkingu chyba należą się Nadleśniczemu a nie Wójtowi. Jeśli nie jest tak to prosze o sprostowanie.


Są w artykule gratulacje dla Nadleśnictwa Świętoszów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
14 sierpnia 2013r. o 10:02
Kazimierz,

co to jest "KARMIK DLA PTAKÓW" ?

PS.
Z góry serdecznie dziękuję za udzielone (ewentualnie) wyjaśnienia i wytłumaczenia : )

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 10:34
nie potrzebny ten news, zaraz jakiś kołek podjedzie to da popis swojej odwagi i mega siły, i po pięknym parkingu zostanie wspomnień czar....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kris niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 12:14
parking jest cały czas monitorowany i prędzej czy później wandal (jeżeli taki się znajdzie) poniesie karę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2013r. o 12:59
JA mam nadzieję że u nas coś takiego nie powstanie. Po co dawać urzędasom szansę do zmarnowania kasy?
Tacy tu liberałowie na Bolcu, likwidują państwowe a proponują prywatne inicjatywy a parkingi w lesie będą budowali za moje.
Świętoszów to dziura bez pieniędzy, w lesie ,gdzie nikt nie zagląda (oprócz rodzin żołnierzy) i prywatnej inicjatywy (parking, stacja paliw, restauracja) przy drodze raczej nie uświadczysz. Bolesławiec to co innego i prywatna inicjatywa istnieje bo można zarobić. Po prostu są miejsca gdzie można się zatrzymać a drogi to nie autostrada przez step bo co kilka kilometrów mamy wioskę.
Nie potrzeba nam parkingów leśnych budowanych przez urzędasów za grubą kasę które ktoś zniszczy. Może jeszcze monitoring założyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.