Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bądź FIT z Angelą na Bolec.info cz.I
41
#jegomosc nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 16:06
skorn napisał(a): Zerknąłem, dlatego pytam. : )


Napiszę dziś/jutro coś co ci się na pewno spodoba:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec B-c niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 12:18
Najlepszą dietą jest "CZECH" Czeska dieta robi cuda :> JA SCHUDŁAM 10 KILO W 2 TYGODNIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiola niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 12:46
~Mieszkaniec B-c napisał(a): Najlepszą dietą jest "CZECH" Czeska dieta robi cuda :> JA SCHUDŁAM 10 KILO W 2 TYGODNIE


Szybki efekt - szybki powrót. Często tak bywa.
wydaje mi się, że tak szybki spadek wagi nie jest zdrowy i wiem że może zostać trochę luźnej skóry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Annna niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 12:48
Prawda jest taka, że każdemu wydaje sie ze wie lepiej. Skoro dziewczyna kończyła studia w tym kierunku to raczej wie więcej od Osoby która przeczytała coć tam z "Pani domu" czy "Dobre rady"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~odżywiam się zdrowo:) niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 12:53
Prawda jest taka, że społeczeństwo nie lubi przyjmować rad od innych,bo im się wydaje, że stają się w ten sposób kimś gorszym. Wtedy najlepiej skrytykować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fitt niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 12:57
~Annna napisał(a): Prawda jest taka, że każdemu wydaje sie ze wie lepiej. Skoro dziewczyna kończyła studia w tym kierunku to raczej wie więcej od Osoby która przeczytała coć tam z "Pani domu" czy "Dobre rady"


Pamiętajmy, że AWF to nie dietetyka. ps przy ćwiczeniach na mm brzucha warto również wzmocnić mm pleców aby nie dochodziło do pogłębiania lordozy. Ćwiczenie na zdjęciu i w opisie wg mnie się różni. Nie wolno ciągnąć głowią tułowia a na zdjęciu tak jest , no chyba że jest to pokaz jak nie należy wykonywać w/w ćwiczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 14:26
Ćwicząc mm brzucha wypłycasz lordozę, a ćwicząc mm grzbietu pogłębiasz ją. Cyba Pomyliłaś się :)
Moim zdaniem na zdjęciu nie ciągnie tułowia głową. Zrób je w lustrze i spróbuj wykonać inaczej. Ja sprawdziłam i nie ma innej możliwości. Widocznie chodzi o to, ze można jeszcze bardziej "ciągnąć" głową.

Zmoderowano 19.08.2013 godz.16:27 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosia niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 14:37
~fitt napisał(a):
~Annna napisał(a): Prawda jest taka, że każdemu wydaje sie ze wie lepiej. Skoro dziewczyna kończyła studia w tym kierunku to raczej wie więcej od Osoby która przeczytała coć tam z "Pani domu" czy "Dobre rady"


Pamiętajmy, że AWF to nie dietetyka. ps przy ćwiczeniach na mm brzucha warto również wzmocnić mm pleców aby nie dochodziło do pogłębiania lordozy. Ćwiczenie na zdjęciu i w opisie wg mnie się różni. Nie wolno ciągnąć głowią tułowia a na zdjęciu tak jest , no chyba że jest to pokaz jak nie należy wykonywać w/w ćwiczenia.


Fitt... chyba trochę się czepiasz bo przecież prezentowane jest Ćwiczenie tygodnia a nie Zestaw tygodnia prawda ;)
Poza tym instruktorzy nawet ci najlepsi nie kończyli studiów z dietetyki a pojęcie bardzo szeroki na temat jedzenia mają, no i efekty również. Nie dokument ukończonej uczelni o tobie świadczy a efekty Twojej pracy. Pani Angeli uważam ze sa bardzo dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.