Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła 18-latka
11202
#Anonim11202 nieaktywny
26 sierpnia 2013r. o 21:46
~. napisał(a):
kc napisał(a): Ciekawe ile jeszcze szanowna redakcja pozwoli napisać chamskich i wulgarnych postów pod zdjęciem tej dziewczyny, zanim uzna, że może czas zamknąć temat.


~ napisał(a): co najmniej tyle , ile ta małolata robiła w konia wszystkich w Boleslawcu i okolicach.... ;)


Bzdurna odpowiedź ale na plus trzeba zaliczyć , że nie jest chamska i wulgarna :)


a właśnie miałem pisać, ze jak coś tu jest wulgarne, to to zabawowe coś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 22:25
Szczescie ze sie znalazla ku radosci rodziny.Ciekawa jestem jak bys sie czul/a jakby o tobie tak pisano patrzac na facjate/ Milo bylo by?
Ps. wiesz ze sa nowe uregulowania prawne i hajterzy moga byc pociagnieci do odpowiedzialnosci karnej za obrazanie innych .Wystarczy ze dziewczyna wystapi do admina forum -kiedys mogl odmowic teraz juz nie.

Zmoderowano 27.08.2013 godz.20:48 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 22:51
Porządna i śliczna,macie rację,prowadzi się bez zarzutu i to wielkie szczęscie,że się 'odnalazla'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
27 sierpnia 2013r. o 5:33
A wy nie bądźcie hipokrytami . Sprawa okazała się tym , co przewidywaliśmy , czyli jedną , wielką ściemą .Więc zamiast pisać durnowate teksty typu ,, biedne maleństwo , dobrze że się odnalazło i wróciło do domu " napiszcie to , co każdy myśli naprawdę - dała d.u.p.y po całości i tyle !
Wstyd mieć taką matke i córke....żal dla rodziców bo pewnie palą się teraz ze wstydu .
Oby ta ,,reklama" w sieci nie znalazła naśladowców takich zachowań. W końcu jestem sławna no nie ?! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
27 sierpnia 2013r. o 9:47
Może ta "wpadka" i nagłośnienie o niej spowoduje, że zmieni podejście do życia i nie pozwoli martwić się najbliższym więcej przez swoją głupotę... Nagłośniona została teraz jej osoba, więc i bardziej znana, może wytykanie przez otoczenie da jej do myślenia. Myślę też, że -jeśli to prawda, że ma już dziecko i "olała" opiekę nad nim przez tyle czasu"- powinna zająć się tym Opieka Społeczna i zbadać, co jest nie tak w tej rodzinie i czy dziecku nie dzieje się krzywda. Brak opieki i zainteresowania się matki dzieckiem przez kilka dni- to jest już powód do takiej interwencji. Życzę tej dziewczynie wydoroślenia i więcej logiki w postępowaniu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 11:51
Amnesty napisał(a): A wy nie bądźcie hipokrytami . Sprawa okazała się tym , co przewidywaliśmy , czyli jedną , wielką ściemą .Więc zamiast pisać durnowate teksty typu ,, biedne maleństwo , dobrze że się odnalazło i wróciło do domu " napiszcie to , co każdy myśli naprawdę - dała d.u.p.y po całości i tyle !
Wstyd mieć taką matke i córke....żal dla rodziców bo pewnie palą się teraz ze wstydu .
Oby ta ,,reklama" w sieci nie znalazła naśladowców takich zachowań. W końcu jestem sławna no nie ?! :>


Właśnie,wstyd straszny,ale znajduja sie żarliwi obrońcy,czy nie jest tak jak przypuszczasz ,że :zaimponowała" niektórym i moze będzie naśladownictwo?

Zmoderowano 27.08.2013 godz.20:48 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
27 sierpnia 2013r. o 13:16
czekam na ciąg dalszy

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monika niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 20:04
żenada....nieodpowiedzialna i głupia gówniara....imprezowała pare dni co bylo do przewidzenia...szkoda i żal mi tylko tego malucha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza