Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Makabrycznie zdarzenie
5653
#poldek nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 8:51
Tylko się cieszyć że nikt nie zginął a ten szrot nie będzie jeżdził po drogach. :P .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcin niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 9:13
Byłem,widziałem i stwierdzam że kierowca tira oszukał przeznaczenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
30 sierpnia 2013r. o 9:19
hemi napisał(a): Troszkę więcej profeski bym życzył... A później jedna wielka "pompa" z bolca u konkurencji.


Dzieki hemi.
Staramy sie ciagle poprawiac jakos materialow. Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej.

A co do pompy - to najlepiej swiadczy o konkurencji. Jezeli wola sie zajmowac Bolcem to ich sprawa (my o blokowaniu ich stron przez google nic nie pisalismy, a po prostu po ludzku dalismy im mailowo znac, zeby sprawdzili problem - i to moim zdaniem jest profeska).

Wypadek czy kolizja na taka skale to na pewno zdarzenie makabryczne. Tym razem nikt nie zginal, ale moglo byc zupelnie inaczej.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 9:25
Emem tu nie chodzi o konkurencję, tylko o waszą amatorszczyznę.
Mi też już odechciewa się czytać Waszych newsów z tytułami wyrwanymi wprost z Faktu i składnią zdań wprost z przedszkola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 9:32
emem napisał(a): ... Wypadek czy kolizja na taka skale to na pewno zdarzenie makabryczne ...


Zapomniałeś dopisać "moim zdaniem" :)

A wracając do tytułu informacji emem.
Uzyskam odpowiedź, kto go napisał ?
Czy mam zakładać w ciemno, że Kazimierz Marczewski ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6013
#FanFazi nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 9:44
"Samochód ciężarowy na litewskich numerach"


To wszystko wyjaśnia jeśli ktoś wie o co mi chodzi. Kierowcy z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier i Bułgarii = Koszmar na naszy drogach! Wyjeżdża taki w trasę od "siebie" i od szefa dostaje "z góry" na mandaty za przekroczenia drogowe w Polsce. Pózniej zasówa jak najszybciej przez nasz kraj nie patrząc na przepisy. Wymuszenia pierwszeństwa, wyprzedzanie na: "trzeciego", wzniesieniach lub na podwójnej ciągłej to normalne. Obiecałem sobie po ostatnim "zdarzeniu" z kierowcą z węgier że jak któregoś spotkam na stacji benzynowej bądź na postoju że dostanie po ryju za kolegów. Jechałem (niepamiętam dokładnie bo to było dawno) przez Legnice, laweta na kilka samochodów na węgierskich blachach wraz (podejrzewam) z kolegą chyba z firmy jechali obok siebie. Nic w tym dziwnego tyle że jeden z nich jechał "pod prąd" przez 3 skrzyżowania z podwójną ciągłą!!! Nie szkoda mi tego kierowcy wcale sam sobie jest winien a nasza policja powinna bardziej surowiej karać takich baranów.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 10:11
czy w tytule nie powinno być makabryczne? zamiast "makabrycznie zdarzenie"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 10:13
kajtek1591 napisał(a):
emem napisał(a): ... Wypadek czy kolizja na taka skale to na pewno zdarzenie makabryczne ...


Zapomniałeś dopisać "moim zdaniem" :)

A wracając do tytułu informacji emem.
Uzyskam odpowiedź, kto go napisał ?
Czy mam zakładać w ciemno, że Kazimierz Marczewski ?



Tekst jest podpisany przez Kazimierz Marczewski. Więc o co chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza