Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczury rządzą Bolesławcem?
~borsuk niezalogowany
1 września 2013r. o 23:28
Winne nie są ani borsuki ani lisy tylko "kociary" i "kociarze" oraz fanatyczni "ochroniarze kotów". Wszyscy oni dokarmiają na okrągło dzikie koty, które w związku z tym w dupie mają uganianie się za szczurami i myszami. Czekają sobie spokojnie w tych samych miejsca aż "kociarze" przyniosą jak codzień smakołyczki w puszkach lub ich ulubione chrupki. Za szczurami powinni teraz ganiać ci litościwi dokarmiacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2013r. o 23:46
po przeczytaniu tytułu myślałem, że artykuł będzie o obecnie rządzących miastem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
1 września 2013r. o 23:57
~ napisał(a): po przeczytaniu tytułu myślałem, że artykuł będzie o obecnie rządzących miastem ...



A o czym jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
2 września 2013r. o 0:09
to prawda koty sa dokarmiane co dzien o tej nawet samej porze i koty juz tak sie nauczyły ze cały dzien siedza w piwnicy i wychodza tylko na jedzenie od kociarzy
co bardziej zapaleni fanatycy nadaja swoim kotom imiona i to sa nie małe grupy kotów
miałem taka sasiadke która po 23 wychodziła z garkami w miasto aby dac im cieplutki posiłek

spójrzmy prawdzie w oczy kotów łownych w miescie nie ma a te nasze koty sa tak leniwe ze lis i borsuk nie maja trudnosci w złapaniu kota
kto wie moze same szczury zjadaja te tłuściochy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2013r. o 0:38
W tej sytuacji należałoby zobowiązać "kociarzy" do regularnego, w tych samych miejscach, dokarmiania szczurów. Wtedy nie będą plątać się po rurach kanalizacyjnych tylko grzecznie będą czekac na posiłki w tych "stołówkach". :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2013r. o 0:47
Ja do dzisiaj pamiętam jak winne powodzi parę lat temu były bobry i do nich strzelano.
Teraz winne nadmiaru szczurów są borsuki.
Gołębie są też winne że ławki w mieście są os rane bo same te ławki pod drzewami poustawiały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Walczę ze szczurami . niezalogowany
2 września 2013r. o 0:51
Ostatnio na korytarzu pod wycieraczkę wlazł mi szczur. Zatłukłem . Niestety pojawiły się inne w piwnicy . Wyłażą z kanalizacji . Od 10 lat tłumaczę sąsiadom :LUDZIE NIE WYRZUCAJCIE RESZTEK JEDZENIA DO TOALETY BO BĘDZIECIE MIELI W DOMU SZCZURY!!
Szczur idzie tam gdzie ma przede wszystkim pokarmu pod dostatkiem i może się rozmnażać. Nie ma żarcia nie rozmnaża się . KONIEC kropka . Odszczurzanie nic nie da jeżeli nie nauczymy się określonych nawyków porządkowych . Jeżeli po odszczurzaniu nadal będziemy wyrzucać resztki do kanalizacji i obok (zamiast do) śmietników , szczury wrócą .
Jeżeli chodzi o te klapki na rury , to w niemczech stosują je od ok 20 lat . Dawno temu oglądałem program na ARD jak niemcy sobie radzą ze szczurami które wchodzą przez sedes do łazienek. Są jeszcze spacjalne deski klozetowe z przeciwwagą , której szczur nie uniesie . Specjalne klamry( zabezpieczenia ) do zamykania desek by ich szczur nie podniósł . W chwili obecnej już nie produkuje się sedesów z tzw "półką" ze względów estetycznych oraz właśnie na szczury - którym ciężko się wydostać z sedesu bez "półki". PODSTAWOWA ZASADA : NIE WYRZUCAĆ RESZTEK DO SEDESÓW .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
2 września 2013r. o 1:22
Nie borsuki a ludzie winni są pladze szczurów,wyrzucając na śmietniki tony żywności. A niby jest kryzys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.