Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczury rządzą Bolesławcem?
~Ramaj niezalogowany
2 września 2013r. o 6:57
Szczur to stworzenie miejskie,a widział ktoś borsuka w mieście ?
Jeżeli to prawda ,ze tylko taka jak w artykule była reakcja prezydenta na problem ,to................nic dalej na ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kyu niezalogowany
2 września 2013r. o 7:25
3 lata mieszkam już we Wrocławiu i ani razu nie widziałam szczura, a już na pewno nie w centrum... Jak już chcecie porównywać, to chociaż z sensem O.o
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2013r. o 7:29
~Kyu napisał(a): 3 lata mieszkam już we Wrocławiu i ani razu nie widziałam szczura, a już na pewno nie w centrum... Jak już chcecie porównywać, to chociaż z sensem O.o




http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/szczury-pasa-sie-w-centrum-wroclawia,207045.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2013r. o 7:43
Intryguje mnie tytuł artykułu.Ale nie wiem czy nie powinna być liczba pojedyńcza....hi,hi :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2013r. o 11:12
.......wszystkiemu jest winne...BRAK EDUKACJI SEKSUALNEJ WŚRÓD TEGO GATUNKU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julek niezalogowany
2 września 2013r. o 11:28
Klapy od smietnikow otwarte,jedzenie rozsypujemy wokol smietnika,karmimy golebie ,psy,koty.Niektorzy obiad wylewaja przez okno lub do kanalizacji.Mamy takie myslenie aby sie pozbyc poza mieszkanie.Niestety mamy tego efekty.Wrocilo do nas z powrotem. Sami sobie jestesmy winni.We Wroclawiu ostatnio na czwarte pietro pod drzwi zawedrowal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julek niezalogowany
2 września 2013r. o 11:28
Klapy od smietnikow otwarte,jedzenie rozsypujemy wokol smietnika,karmimy golebie ,psy,koty.Niektorzy obiad wylewaja przez okno lub do kanalizacji.Mamy takie myslenie aby sie pozbyc poza mieszkanie.Niestety mamy tego efekty.Wrocilo do nas z powrotem. Sami sobie jestesmy winni.We Wroclawiu ostatnio na czwarte pietro pod drzwi zawedrowal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2013r. o 11:36
RANY JULEK MY TAK ROZRZUCAMY TO JEDZENIE jak Ty zdublowane posty w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza