Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zaginął pies

~TN niezalogowany
3 września 2013r. o 17:15
Dnia 29-08-2013r zaginął pies rasy labrador biszkoptowy, ostatnio widziano go przy ulicy ceramicznej, ma obroże koloru czerwonego wabi się Fado. Jeśli ktoś go widział proszę o kontakt 665726250[img=1378221322_luj0b9f.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TN niezalogowany
3 września 2013r. o 20:02
? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
3 września 2013r. o 20:48
Poprosimy Redakcjo temat na czerwono. Mam ogromną nadzieję, że psiak się znajdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
3 września 2013r. o 21:16
Jeszcze raz poprosimy temat na czerwono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
3 września 2013r. o 21:19
Polecam opublikować ogłoszenie również na fejsie.

Mam nadzieję, że się znajdzie psina.

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adi niezalogowany
3 września 2013r. o 21:25
Na istotne informacje jest ogłoszenie, że ktoś znalazł labradora cyt.
Dnia 31. 08. 2013 r. w Nowogrodźcu znaleziono suczkę, rasy labrador, koloru biszkoptowego. Suczka jest bardzo przyjazna i wesoła. Prawdopodobnie została porzucona. Nie szczeka, ciągle macha ogonem, pragnie miłości albo powrotu do swojego właściciela. Na szyi ma skórzaną, czarną obrożę, Właściciela albo zainteresowanych przygarnięciem prosimy o telefonoczny kontakt. Telefon 79285466"
(...)

Zmoderowano 03.09.2013 godz.21:40 - powód: link do forum (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
3 września 2013r. o 22:18
widziałam kilka dni temu,jadąc autem, jak biegł koło słonecznej w stronę miasta postawny pies z czerwoną obrożą,nie jestem pewna czy to własnie labrador,ale raczej tak.Wyglądał na biegnącego do domu,może sam wróci ;)życzę powodzenia w odnalezieniu pieska:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TN niezalogowany
4 września 2013r. o 16:17
Jeszcze nie wrócił, to jest piesek nie suczka. Dzięki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo