Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wstrętna budka
11202
#Anonim11202 nieaktywny
10 września 2013r. o 21:06
No właśnie, panie nie podoba się to bierz pan mopa i umyj tą wizytówkę miasta, rączki nie uschną, a i obywatele będą wdzięczni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaja niezalogowany
10 września 2013r. o 21:13
Ja jestem z gminy Lwowek Slaski ale pracuje w Boleslawcu. Wydaje wiec mi sie ze mam obiektywny poglad na to co robi miasto i powiat boleslawiecki. Mieszkam na pograniczu, zasieg gminy boleslawieckiej konczy sie 200 metrow przed moim domem. Nie tylko ja ale tez wielu innych moich sasiadow po stronie lwoweckiej z zazdroscia patrzy na to co gmina Boleslawiec oferuje swoim mieszkancom. Gdybysmy mogli tobysmy sie przemeldowali a wy tylko narzekacie. jezeli ktos chce konkrety to ja proponuje zalozenie osobnego watku: Czego moze sie nauczyc wojt/burmistrz gminy i powiatu lwoweckiego od prezydenta wojta z Boleslawca.:-) Jestem pewna ze tak hm... nieodpowiedniej osoby jak we Lwowku w Boleslawcu nigdy nie bylo, nie ma i nie bedzie. Byc moze dzieki temu ze patrzycie mu na rece, nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
10 września 2013r. o 21:25
Droga Pani Kaju porównaniem bolesławca do lwówka to akurat nie ma co się szczycić, bo to jest jakby mongolie do niemiec porównać. Dwa różne światy.A prezydent powinien się odnosić do bardziej rozwiniętych miast,gmin,powiatów, nie cieszyć się, że lepszy od od gorszych xD Senkju, dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
10 września 2013r. o 22:10
Przygarnął bym taką budkę ale nie za 4k :P

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
10 września 2013r. o 22:13
Ten kiosk był postawiony z 15 lat temu i wcale nie były sprzedawane bilety, tylko lody. Moje dziecko chodziło do szkoły nr 5 i tam właśnie chodziło na lody.Jednak sprzedaż tych lodów nie trwała długo i w krótkim czasie został zamknięty.
Buda wystawiona na sprzedaż, numer kontaktowy telefonu podany lecz nigdy , nikt nie zgłaszał sie pod tym numerem. Najwyższy czas , aby to /już teraz straszydło/ zlikwidować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
11 września 2013r. o 0:52
trolololo :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 września 2013r. o 0:58
Niezly syf w centrum miasta.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!! niezalogowany
11 września 2013r. o 1:37
Podoba mi się ten tekst: "A... często można tu spotkać, nie tylko oddające mocz psy." Mam pytanie w związku z tym...Hehehehe: Co jeszcze robią te psy? Bzykają się? Graj w karty? A może uprawiają rosyjską ruletkę...lub palą marychuankę? heheheh...!!! Dobre...dobre!!! Uśmiałem się tak, że nie mogłem piwka wypić. Pozdro!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.