Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wstrętna budka
2186
#piotrek nieaktywny
11 września 2013r. o 10:00
Podobna stoi też na Starzyńskiego koło totolotka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
11 września 2013r. o 12:02
Za dzieciaka to tam się chodziło kupić jedne z lepszych lodów w mieście ;) Więc dlaczego by nie rozkręcić tego na nowo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
534
#Qrzy nieaktywny
11 września 2013r. o 12:09
~Justyś napisał(a): Ten kiosk był postawiony z 15 lat temu i wcale nie były sprzedawane bilety, tylko lody. Moje dziecko chodziło do szkoły nr 5 i tam właśnie chodziło na lody.Jednak sprzedaż tych lodów nie trwała długo i w krótkim czasie został zamknięty.
Buda wystawiona na sprzedaż, numer kontaktowy telefonu podany lecz nigdy , nikt nie zgłaszał sie pod tym numerem. Najwyższy czas , aby to /już teraz straszydło/ zlikwidować.


Jeszcze przed lodami był tam najzwyklejszy kiosk. ;)
Osobiście codziennie z tego przystanku odjeżdżałem do domu przez całą podstawówkę i średnio pamiętam jak to wyglądało bez tej budki. :)
Co do tego, że szpeci - to rzecz oczywista. Jednak lepiej by było, gdyby jednak ktoś tam od nowa rozkręcił mały biznesik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
11 września 2013r. o 17:21
To nie jeden taki kwiatek w Bolesławcu. Wystarczy od Karola Miarki przejechać ul. Łukasiewicza i po skręceniu w prawo, na wysokości szkoły można zobaczyć opuszczony obiekt - ruina, po byłej frytkarni. Czyżby w UM nie było nikogo kto zadbałby żeby w naszym grodzie nie było takich wizytówek. Wygląd budynku, Starostwa przy ul. Zwycięstwa, którego dewastacja zewnętrzna postępuje bardzo szybko do ciekawych, wizerunkowo, nie należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
11 września 2013r. o 19:02
~Ek napisał(a): Heheh, Kazika jakiś kryzys chyba dopadł i się nie ma do czego doczepić. To jakiś burmistrz, to jakieś relikty przeszłości, no i pora na śmieci... jeszcze dojdzie do tego, że znajde tu opisane moje "wysypisko pod zlewozymywakiem w kuchni" :D


Popieram powyższą wypowiedź !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomasz misiuk poleca od lat. niezalogowany
11 września 2013r. o 19:24
niechcący włączyłem "artykuł", przeczytałem dwie linijki, potem zjechałem na dół i widząc komentarze nasuwa się jedna jedyna myśl - wszyscy jesteście poj*bani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 września 2013r. o 19:29
Dzięki i wzajemnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
12 września 2013r. o 9:10
takich budek w miescie sa dziesiątki na każdym osiedlu co najmniej jedna na Starzynskiego ze dwie stoja ... kioski padaja jak i dużo małych sklepikow w miescie pelno do wynajęcia lokali bo czynsze drogie i opłaty wiec będzie straszyć coraz bardziej ... miasto biedniej a emeryci kioskow nie utrzymają ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza