Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kochają swoją wieś
~Bolecnauta niezalogowany
14 września 2013r. o 9:22
Byłem, widziałem, piękna wieś. Gratulacje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawszowianka niezalogowany
14 września 2013r. o 10:14
małe sprostowanie Ławszowa leży w pięknej gminie Osiecznica a nie Nowogrodziec jak napisano w tekście.. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecnauta niezalogowany
14 września 2013r. o 14:27
Gmina Osiecznica to piękna okolica. Szkoda tylko , że tak wielu bezrobotnych. Pięknej przyszłości nie widać. Gdyby nie jagody i grzyby to nie jeden na chleb by nie miał. Ogólnie pomysł fajny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7248
#malpigaj nieaktywny
14 września 2013r. o 21:46
~bolecnauta napisał(a): Gmina Osiecznica to piękna okolica. Szkoda tylko , że tak wielu bezrobotnych. Pięknej przyszłości nie widać. Gdyby nie jagody i grzyby to nie jeden na chleb by nie miał. Ogólnie pomysł fajny.



To prawda,że dużo ludzi bezrobotnych,ale za tą ciszę i spokój jaki panuje na wsi w życiu nie poszłabym mieszkać do miasta.
Pomysłów nam nie brakuje,to i zajęcie mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byłem mieszkałem niezalogowany
14 września 2013r. o 23:05
ławszowa to tak jak w serialu ranczo wilkowyje jest sklep i laweczka pleban sołtys kazdy chce dobrze a nawet i lepiej ale zawsze jest jakieś ale ludzie nie wszyscy są w porządku jak ktoś ma pomysł i jest mu lepiej to drugi mu kłodę pod nogi żuci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
15 września 2013r. o 8:07
Pomału idą do przodu.! Brawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
15 września 2013r. o 11:24
Tak to piekna wies... pracy wkolo nie ma bieda alkoholizm i bezrobocie to codziennosc a te cuda z brzozy ludki i krasnale nic nie zmienia wizytowka tej wsi sa zule w zagrodzie pod sklepem i tyle a te wsiowe elementy dekoracyjne nie zaslona tej szarosci zycia wiekszej polowy mieszkajacych tu osob zal mi ich ale co oni maja robic bez zadnych perspektyw na zycie i nawet ogromny grzyb na wiezdzie do miejscowosci tego nie zmieni chyba zeby go w jakims skupie opchneli to na winko by bylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2013r. o 11:51
~ktos napisał(a): Tak to piekna wies... pracy wkolo nie ma bieda alkoholizm i bezrobocie to codziennosc a te cuda z brzozy ludki i krasnale nic nie zmienia wizytowka tej wsi sa zule w zagrodzie pod sklepem i tyle a te wsiowe elementy dekoracyjne nie zaslona tej szarosci zycia wiekszej polowy mieszkajacych tu osob zal mi ich ale co oni maja robic bez zadnych perspektyw na zycie i nawet ogromny grzyb na wiezdzie do miejscowosci tego nie zmieni chyba zeby go w jakims skupie opchneli to na winko by bylo.
Z takim podejściem do życia i do wizerunku wsi,niestety lepiej nadal nic nie robić,a może nawet strugać ludziki czy inny pomysł ,może kiedyś i Ciebie ktoś zauważy,pamiętaj że ratując się z prawdziwej biedy możesz zostać bogaczem ,ale z pesymistycznym podejściem do życia i do społeczności to przyszłość Twoja może rysować się jak wspomniałeś/aś 'w zagrodzie pod sklepem" pamiętaj jednak to Twój wybór.Ja jestem mieszkanką odległej wsi ,ale często goszczę w Ławszowej i z mojej perspektywy ta wieś ma szansę i to najważniejsze co chcę podkreślić ta szansa to zjednoczenie społeczności-jak to się uda to sukces !!! Pamiętaj wszystko co dasz z siebie powróci z potrojoną siłą...!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza