Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kochają swoją wieś
~Adele niezalogowany
17 września 2013r. o 11:40
Jak czytam takie bzdury i narzekania, to aż mnie mierzi .
Autorze tego narzekania weź wyjdź z domu z przed komputera i
zacznij szukać tej cholernej pracy, a nie cały czas piszesz jak , to
ci jest źle i okropnie. Teraz większość ludzi ma kryzys i nie ma pretensji o to do całego świata, a jak ktoś chce pracować to pracę zawsze znajdzie, jak nie w swoim
zawodzie to w innym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 14:43
~Adele napisał(a): Jak czytam takie bzdury i narzekania, to aż mnie mierzi .
Autorze tego narzekania weź wyjdź z domu z przed komputera i
zacznij szukać tej cholernej pracy, a nie cały czas piszesz jak , to
ci jest źle i okropnie. Teraz większość ludzi ma kryzys i nie ma pretensji o to do całego świata, a jak ktoś chce pracować to pracę zawsze znajdzie, jak nie w swoim
zawodzie to w innym.


Kobieto .wyluzuj .mam pracę ,aż za wiele,grzybów i jagód nie zbieram i nie zarabiam w ten sposób,nawet nie jem bo nie trawię badziewia,na artystycznych dekoracjach "trochę" sie znam bo zajmuję sie tym od dziecka ,no i nie narzekam bo nie piszę o sobie ,piszę o ludziach ,których znam,których obserwuję .Ktoś napisał wyżej o żulach i o takich co to niby im sie nie chce itp.Mój wpis mówi o ludziach ,którzy nie udzielaja sie dlatego ,ze po prostu ich życie nie jest wesołe,jest wręcz smutne i nie powinno się od nich oczekiwac "ruszenia d,,,y sprzed kompa" i wzięcia sie do robienia np dziwnych napisów na płotach,nikt nie powinien oceniać negatywnie czyjegoś postępowania i mówić ,że komuś sie nie chce,może ten ktos ma powody ,ważne powody .Wyjaśniam bo widze ,ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.Pozdro. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 18:06
Proponuje zamkniecie tematu,ponieważ tu chyba nie chodziło o przepychanki i głupie komentarze.czasami trzeba miec w sobie trochę kultury i ugryźć się w swój niewyparzony jezor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adele niezalogowany
17 września 2013r. o 23:23
Też tak sądzę, tyle , że nie wyparzony jęzor to raczej Ty masz, bo nic nie robisz , a tylko krytykujesz, zrób coś lepiej a Cię pochwalimy i będziemy się cieszyć , że mamy taką wspaniałą osobę , znającą się na wszystkim lepiej, przy okazji wspomożemy Cię w trudnych chwilach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2013r. o 11:58
Szanowna pani Adel.nie wiem o co pani chodzi ale ja nie jestem autorem tych wstrętnych wypowiedzi wcześniejszych.poprosilam o zamkniecie tego tematu ponieważ nie mam ochoty czytać tych bzdur odnośnie naszej wsi.i akurat zle pani trafiła bo zarówno ja jak i moi rodzice robią dużo jeżeli chodzi o ta wies i organizacje w niej wszelkich imprez.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
18 września 2013r. o 16:46
Bardzo proszę osoby,które nie pomagają ,niech nie przeszkadzają.Temat jest :"kochaja swoja wieś" i niech tak zostanie,inne odczucia-proszę założyć nowy temat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.