Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Piotr Roman - Prezydent Bolesławca

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 października 2013r. o 17:20
Nie pamiętam Mirek :) , ale pamiętam , że trzysta lat temu zostawiłem swój Promień i do dzisiaj w brodę sobie pluję . Na szczęście me własne znalazłem Ją trzy lata temu ... powtórnie , i nigdy więcej nie powtórzę tego błędu. Za pięćset lat mnie zapytaj , powiem Ci to samo. Fabryka domów i pieniądz lokalny :) Do dzieła Prezesie :)


Dopisane 19.10.2013r. o godz. 16:39:

Szanowny Panie Prezydencie, czy rozpatrzył Pan moją petycję ?. Proszę się nie bać, obaj jesteśmy tylko ludźmi. Daleki jestem od tego , aby pozbawiać Pana ...źródeł dochodu. Różnica między nami polega na tym , że Pan może mocą Urzędu , a ja nie. Proszę niech Pan pomyśli. Kaczora oskarżają , że miał cham złoty róg i nie potrafił skorzystać. Ufam , że Pan zadmie :)


Dopisane 19.10.2013r. o godz. 17:20:

Trybuna Ludowego szukam , takie hobby mam :D

Ok. kwestię zostawiamy do poniedziałku, ale w poniedziałek proszę o jakowąś odpowiedź , bo bo się wymelduję z Bolesławca i nie będziesz Pan mym prezydentem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 października 2013r. o 17:27
Był czas na zadawanie pytań, trzeba było korzystać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 października 2013r. o 20:03
Pytania , to jedno , dyskusja, to drugie Młody Padawanie :) . Ufam , że Prezydent jest nasz wspólny :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 października 2013r. o 21:42
Nie sądzisz chyba, że prezydent będzie z tobą dyskutował na forum?

Które z zadanych powyżej pytań jest twoje?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 października 2013r. o 21:48
Niech Pan zobaczy Drogi Dwumienny :) czego Promień mnie nauczył

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/19904/uklad_zamkniety_2013_.html

Przyzna Pan chyba , że Janek od Szarika, świetnym aktorstwem się wykazał

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
19 października 2013r. o 23:21
Prezydent napisał(a): Witam. Aby zostać prezydentem nie wystarczy tylko chcieć, ale trzeba uzyskać zaufanie większości mieszkańców.

Pan nie uzyskał.
Frekwencja wyborcza wyniosła ok. 48 proc, z których głosowało na Pana 64 procent. łatwo policzyć, że głosowała za Panem 1/3 uprawnionych do głosowania.
Sporej liczbie mieszkańców nie chciało się nawet wychylić nogi, by dać swój głos Panu czy komukolwiek innemu.
Czekają oni bowiem na swojego prezydenta.
Pan nim nie jest.

Prezydent napisał(a): jednym z ważniejszych elementów rewitalizacji są ławki, ...To właśnie na nich chcemy wypoczywać, bawić się z dziećmi i spotykać z sąsiadami.

Nooo... nie mogę ! To serio ?!
Chociaż po pańskiej wypowiedzi, jak to rowerem po kostce jeździ się równie komfortowo jak po asfalcie, trudno czemukolwiek się dziwić.

Prezydent napisał(a): Pytałem pana prezydenta Filipowicza, czy rzeczywiście przechodzi na drugą stronę ulicy widząc swoich starych znajomych. Zdecydowanie zaprzeczył.

Kabaretu ciąg dalszy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 października 2013r. o 7:35
Zszażały Człowieku , proszę Cię, nie niszcz marzeń :) Dwuimienny, też je ma . Kurcze, ludzie , zacznijcie myśleć , proszę Was.
Do poniedziałku Panie Dwuimienny, ufam ,że Pan zatrąbi.
Dobranoc:)


Dopisane 20.10.2013r. o godz. 07:06:

Jak mawiał Gebels , kłamstwo wielokrotnie powtórzone staje się Prawdą ... no to lecim z tym koksem... fabryka domów i lokalny pieniądz , Panie Prezydencie, Pan może , ja nie, ale to co mogę , to robię .... powtarzam :)

Dzień dobry :)


Dopisane 20.10.2013r. o godz. 07:35:

Pan może mocą Urzędu oczywiście, nie kwestionuję Urzędu i ludzi tam pracujących, chodzi mi o to , abyście myśleć zaczęli. Qwo Wadis, etatyści ? Cholera ... znowóż ortograficzny się przytrafił... w niedzielny poranek ? Bożesz Ty mój , czemu mnie tak każesz ? :)

Drodzy Państwo mój Promień jest w Pradze, mam wolne , to sobie trochę poszaleję. Czy jest na sali jaki dyskutant , tudzież dyskutantka , żeby kilka słów , jak bochenek chleba zamienić ? Grzecznie pytam , nie klnę przy tym :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
22 października 2013r. o 8:39
Pannazdzieckiem napisał(a): lokalny pieniądz, nie pic na wodę , tylko realna nieoprocentowana waluta.


Jazonie :)

Wykop, przetop, zdeponuj (nieodpłatnie) :)
Zmień konstytucję, ustawy, uchwały i rozporządzenia :)
Ewentualnie "wypisz", SWOJĄ MOCĄ, miasto Bolesławiec z państwa polskiego :)
Obiecuję, że będziesz pierwszym, który będzie miał okazję skorzystać z tego dobrodziejstwa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.