Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odchudzanie

~):) niezalogowany
18 września 2013r. o 16:18
Cześć wszystkim czy jest ktoś kto się odchudza lub chciałby zacząć się odchudzać wiem, że większość zaraz napiszę rusz dupe lub mniej żreć, ale ja już próbowałam kilka krotnie i zawsze kończyło się tym samym, chciałabym zacząć ale na długo ale brak mi po pewnym czasie motywacji. Może ktoś chciałby zacząć ze mną lub chociaż mnie wspierać pisać o tym razem zawsze raźniej. Ogłoszenie jest do osób z dużą nadwagą a nie do takich co są chude a chcą byś jeszcze chudsze. Dzięki z Góry. Chętni niech piszą na nr GG 48658581
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~....... niezalogowany
18 września 2013r. o 19:54
Poczytaj na necie o dr Pokrywce. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
18 września 2013r. o 21:41
Z dużą nadwagą czy po prostu z nadwagą, jeśli chodzi o odchudzanie(ja to nazywam uszczuplaniem :p) to problem zawsze jest ten sam, slaba psychika mimo duzych chęci. Jest bardzo trudno gubić zbędne kilogramy, ale to jest wykonalne. Sama się uszczuplam po ciązy i efekty są widoczne już po pierwszym miesiącu. Jeśli masz sporą nadwagę to proponuję dietetyka, który ustali twoją dietę po szczególowych badaniach, samo zaparcie i zaczniesz ładnie lecieć na wadze. 1kg lub 1,5kg tygodniowo to zdrowe "uszczuplanie". Ja ponad rok temu rzuciłam palenie i było to dla mnie cholernie trudne, bo paliłam kilkanaście lat. Do dziś nie palę i to doświadczenie sprawiło, że moja wola stała się bardzo silna. Dzięki temu tracę na wadzę. Straciłam już 6kg w miesiąc. Pierwsze dni są najgorsze, a zwłaszcza wtedy gdy rezygnuje sie z mięsa. Mięso to cholerna trucizna. Czy wiesz, że daaaaaaawno temu karmiono więźniów mięsem własnie po to, żeby szybciej umierali? Od kąd nie jem mięsa jestem zdrowsza, mam więcej siły witalnej, nie jestem zmęczona, a wierz mi, że przy niemowlaku idzie się zajechać hehe :D Chorowałam na anemię i musiałam przyjmować stale pewne witaminy, bo ciagle byłam zmeczona i senna i w ogole zle sie czułam. Cale szczescie poszłam po rozum do głowy i przestalam sie truc. Niesamowite jak swietnie sie czuje. Mieso zawiera mnostwo smieci. Wystarczy pomyslec nad tym, ze regulanie zwierzeta szprycowane sa hormonami i lekami roznego rodzaju np antybiotykami. WIesz, co jesz? No i od kad nie jem miesa trace kilogramy :D Nie bylo mi trudno zrezygnować z tego gdy dowiedziałam się jak bardzo zatruwa mi organizm. Malo tego, od dwóch tygodni jestem veganką :) Całkowicie zrezygnowałam z produktów pochodzenia zwierzęcego i wcale nie dlatego, że świnki i krówki płaczą. Do tego codziennie ćwiczę w domu około 30minut. Takie podstawowe ćwiczenia, przysiady, pajacyki, wymachy nogami, nozyce, brzuszki, bieg w miejscu. Taka seryjka naprawdę dużo pomaga, czuć to gdy bolą wszystkie mięsnie, znaczy ze działa :D Naprawdę, wystarczy zrezygnować z mięsa. Jesli nie jestes w stanie tego dokonac(ale mysle, ze dalabys rade) to moze spróbuj na poczatek nie laczyc miesa z ziemniakami? Spadek wagi gwarantowany ;) Zostało mi jeszcze do rzucenia 11kg :D 6 juz za mną :D




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9180
#zielona nieaktywny
18 września 2013r. o 21:53
~):) napisał(a): Cześć wszystkim czy jest ktoś kto się odchudza lub chciałby zacząć się odchudzać wiem, że większość zaraz napiszę rusz dupe lub mniej żreć, ale ja już próbowałam kilka krotnie i zawsze kończyło się tym samym, chciałabym zacząć ale na długo ale brak mi po pewnym czasie motywacji. Może ktoś chciałby zacząć ze mną lub chociaż mnie wspierać pisać o tym razem zawsze raźniej. Ogłoszenie jest do osób z dużą nadwagą a nie do takich co są chude a chcą byś jeszcze chudsze. Dzięki z Góry. Chętni niech piszą na nr GG 48658581


odezwij się na priv;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kkk niezalogowany
19 września 2013r. o 9:20
podoba mi się, bo widać ze ma Pani chęć i widać ze pani chce:) dobry pomysł żeby tu napisać i poszukać kogoś kto ma podobny problem i też chce ale nie może się zmoblilizować:) razem raźniej! mysle ze tym razem na pewno się uda, trzymam kciuki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 11:11
~wiolizna napisał(a): Z dużą nadwagą czy po prostu z nadwagą, jeśli chodzi o odchudzanie(ja to nazywam uszczuplaniem :p) to problem zawsze jest ten sam, slaba psychika mimo duzych chęci. Jest bardzo trudno gubić zbędne kilogramy, ale to jest wykonalne. Sama się uszczuplam po ciązy i efekty są widoczne już po pierwszym miesiącu. Jeśli masz sporą nadwagę to proponuję dietetyka, który ustali twoją dietę po szczególowych badaniach, samo zaparcie i zaczniesz ładnie lecieć na wadze. 1kg lub 1,5kg tygodniowo to zdrowe "uszczuplanie". Ja ponad rok temu rzuciłam palenie i było to dla mnie cholernie trudne, bo paliłam kilkanaście lat. Do dziś nie palę i to doświadczenie sprawiło, że moja wola stała się bardzo silna. Dzięki temu tracę na wadzę. Straciłam już 6kg w miesiąc. Pierwsze dni są najgorsze, a zwłaszcza wtedy gdy rezygnuje sie z mięsa. Mięso to cholerna trucizna. Czy wiesz, że daaaaaaawno temu karmiono więźniów mięsem własnie po to, żeby szybciej umierali? Od kąd nie jem mięsa jestem zdrowsza, mam więcej siły witalnej, nie jestem zmęczona, a wierz mi, że przy niemowlaku idzie się zajechać hehe :D Chorowałam na anemię i musiałam przyjmować stale pewne witaminy, bo ciagle byłam zmeczona i senna i w ogole zle sie czułam. Cale szczescie poszłam po rozum do głowy i przestalam sie truc. Niesamowite jak swietnie sie czuje. Mieso zawiera mnostwo smieci. Wystarczy pomyslec nad tym, ze regulanie zwierzeta szprycowane sa hormonami i lekami roznego rodzaju np antybiotykami. WIesz, co jesz? No i od kad nie jem miesa trace kilogramy :D Nie bylo mi trudno zrezygnować z tego gdy dowiedziałam się jak bardzo zatruwa mi organizm. Malo tego, od dwóch tygodni jestem veganką :) Całkowicie zrezygnowałam z produktów pochodzenia zwierzęcego i wcale nie dlatego, że świnki i krówki płaczą. Do tego codziennie ćwiczę w domu około 30minut. Takie podstawowe ćwiczenia, przysiady, pajacyki, wymachy nogami, nozyce, brzuszki, bieg w miejscu. Taka seryjka naprawdę dużo pomaga, czuć to gdy bolą wszystkie mięsnie, znaczy ze działa :D Naprawdę, wystarczy zrezygnować z mięsa. Jesli nie jestes w stanie tego dokonac(ale mysle, ze dalabys rade) to moze spróbuj na poczatek nie laczyc miesa z ziemniakami? Spadek wagi gwarantowany ;) Zostało mi jeszcze do rzucenia 11kg :D 6 juz za mną :D







To nie od mięsa sie tyje ,to od tego z czym to mięso jesz a przeważnie z ziemniakami,ziemniaki i chleb to najgorsza cholera na tym sie człowiek opasa jak tucznik.Ja jem mięso bez tych smieci ,bo własnego chowu i na mięsie sie chudnie ,chleb ogólnie mąka pod każdą postacią ,słodycze i ziemniaki a takze warzywa zawierajace cukier ,marchew , buraki,to wszystko do odstawki ,a mięsa wtedy mozna ile dusza zapragnie i ani grama nie utyjesz.Naturalnie miesa chudego a nie tuszonki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
19 września 2013r. o 12:13
Chęć objadania się powoduje brak w organizmie lecytyny ,której produkcję hamuja wszechobecne cukry, oraz brak składników odżywczych w naszym jedzeniu.

To lecytyna 'daje znać mózgowi' , że już jesteśmy najedzeni- przy jej braku- nigdy nie mamy dość.

Więcej tu:

http://lecytyna.net/

Poza tym każdy organizm jest indywidualny, i odchudzanie trzeba sobie niestety wypraktykować metoda prób i błędów.
Niektórzy tyją nawet od patrzenia na jedzenie :D


Uniwersalna metoda, to oczywiście ćwiczenia fizyczne(mój wynik :40 kg w półtora roku:]) ale też oczyszczenie organizmu z toksyn (bo to powoduje osłabienie i tzw. syndrom chronicznego zmęczenia- przez który nie chce nam się działać sukcesywnie)

Moja metoda na 'detoks' i od tego proponuję zacząć, jak nie masz pomysłu :

Pestki babki płesznik(psyllium)-

http://www.oczyszczanie-organizmu.com/blonnik-psyllium/

Życzę powodzenia i wytrwałości :)

Acha , wiem że będę się powtarzać ale warto zaopatrzyć się w taki suplement ''Kelp'' , to prawdziwa bomba witaminowa(wyłącznie z naturalnych składników).








Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
19 września 2013r. o 12:15
~):) napisał(a): ale brak mi po pewnym czasie motywacji.

już jestem, nie martwa się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.