Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odchudzanie

~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
13 października 2013r. o 14:50
~Ja napisał(a): Świetny pomysł:)
Tylko nie mam możliwości realizacji tego pomysłu bo brak mi partnerki do ćwiczeń.

Zmoderowano 13.10.2013 godz.19:40 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ONA niezalogowany
17 października 2013r. o 16:03
To schodzi na zły temat;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona24 niezalogowany
4 lutego 2014r. o 22:33
Hej mam pytanie głównie do dziewczyn czy któraś z was zechciała by chodzić na aerobik ewentualnie siłownie bo chciała bym zacząć ale nie mam za bardzo z kim a razem jak to mówią raźniej :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 9:27
ja kupiłam sobie stepper i hula hop mam małe dzieci to nie mam jak ani biegać ani na siłke tylko w domu. Do tego nie jakaś tam dieta tylko zmiana sposobu odżywiania. Zero słodyczy, cukru, chleba białego i ziemniaków. Dużo warzyw i chudego mięsa, zup. Spadło mi 15 kg w 3 miesiące. Tylko najważniejsze to sie nie głodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja :) niezalogowany
5 lutego 2014r. o 9:47
Na siłownię to ja mogę być chętna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 15:28
z lubańskiej chodzę codziennie do tesco po browara w ciągu pół roku schudłem 12 kg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
5 lutego 2014r. o 16:43
Mam sprawdzoną stronę www.vitalia.pl . Nie to żebym kogoś reklamował, ale są tam specjaliści znający się na dietach. Jak masz kase to mozesz kupic diete :) Jeśli nie to masz tam dużo mądrych materiałów które Ci pomogą. Z tym portalem sie odchudzisz. Polecam. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona24 niezalogowany
5 lutego 2014r. o 19:43
do ja :) odezwij się na gg to obgadamy dokladnie co i jak ;) mój nr 49868812 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.