Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odchudzanie

~anka niezalogowany
6 lutego 2014r. o 21:38
Prosze powiedziec gdzie ja kupie te harbate Pu-erh czerwoną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
6 lutego 2014r. o 21:53
Mozna ja kupic w aptece;) W Polo i chyba w Eko; ) pic 3-4kubki dziennie. Nie slodzic i pic ciepla. Jest dziwna w smaku ale da sie przezyc;) najpierw pilam lisciasta,potem w torebeczkach z Biedronki. Pijac ja,organizm sam powie"dosc"i waga juz nie drgnie;) Ja jestem zadowolon;) teraz pracuje nad rozciagnieta skora ktora wisi:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
7 lutego 2014r. o 9:27
patologia myslisz że rozmiar tylkła poprowadzi cię przez zycie bezmózgu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do jeja niezalogowany
7 lutego 2014r. o 9:35
A możesz powiedzieć jak pracujesz nad rozciągniętą skórą? Jakieś zabiegi, kosmetyki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zelka niezalogowany
7 lutego 2014r. o 10:01
najlepszą herbatką jest pu-erh (jak napisała moja poprzedniczka) ale tylko liściasta, (w torebkach - wybaczcie mi - są śmieci i zmiotki, stąd niższa cena) 100 g liściastej kosztuje kolo 6 zł w zależności czy chcesz cytrynową, grapefruitową, zwykłą czy inną. Polecam z firmy Bio Active, można ją kupić niemal w każdym sklepie spożywczym, nie pomijając przy tym hipermarketów. Odchudzanie odchudzaniem, ale warto tu jeszcze zadbać o oczyszczenie organizmu z toksyn i tu polecam zieloną i białą herbatkę (również liściaste i z tej samej firmy). Proponuję poczytać o sposobach parzenia tych herbat, żeby uzyskać pożądany efekt. (Mogłabym pisać, ale byłby to esej :P)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosssiaaaa niezalogowany
7 lutego 2014r. o 14:02
Hej dziewczyny!!! Ja też chcę schudnąć :) ale zawsze sobie mówię od jutra i tak cała moja motywacja spada :P Fakt jest taki ze we dwoje raźniej i jak ktoś chce iść na siłownie, basen, nawet pobiegać wieczorem jestem chętna. Mój numer GG 49831959.
Myślę, że tym razem się uda :)
;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~justyna niezalogowany
7 lutego 2014r. o 14:14
~Gosssiaaaa napisał(a): Hej dziewczyny!!! Ja też chcę schudnąć :) ale zawsze sobie mówię od jutra i tak cała moja motywacja spada :P Fakt jest taki ze we dwoje raźniej i jak ktoś chce iść na siłownie, basen, nawet pobiegać wieczorem jestem chętna. Mój numer GG 49831959.
Myślę, że tym razem się uda :)
;) ;) ;)


jeśli chodzi o wieczorne bieganie to jestem jak najbardziej za!!!!!:) już od dawna chciałam zacząć biegać tylko że samej to ciężko cokolwiek zacząć :/ ale niestety nie mam gg wiec nie mam jak sie odezwać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eryka niezalogowany
7 maja 2014r. o 23:12
Witajcie i jak jest ktos chetny na ta silownie interesuje mnie pojscie do Cezara ktos sie dolaczy moja waga zbliza sie jak juz nie jest 3 liczbowa:( Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.