Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odchudzanie

~hexe niezalogowany
8 maja 2014r. o 0:10
Ahh te kg....tez staram sie walczyć, jak tylko moge to wskakuje na rower, w domu troche na orbitreku i czasami hula hop(niestety rzadko, bo weny nie mam a szkoda bo hh daje niezłe efekty) no i ćwicze od paru dni 30 day shred z Jilian Michaels (Chodakowska jakoś mi nie leży) czas pokaze czy doczekam sie jakiś efektów.
aaaaa z vitalia.pl również korzystam bardzo fajny portal dla osób odchudzajacych się. Diet żadnych nie wykupowałam, ale z forum można dowiedzieć się bardzo dużo odnośnie odzywiania no i oczywiście motywacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eryka niezalogowany
8 maja 2014r. o 9:47
Ja tez korzystam z slank pl tez bardzo fajny portal ludzie cie wspieraja no fajny zajrzyj kiedys..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mimi niezalogowany
8 maja 2014r. o 20:58
A ja proponuje czerwona herbate Pu-erh...3-4szklanki dziennie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2014r. o 22:32
Masz rację z tą herbatą. Nie wierzyłam, ale to naprawdę działa. Zaparzam litr rano i piję przez cały dzień. Spadło mi 5 kg :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2014r. o 22:55
~ napisał(a): Masz rację z tą herbatą. Nie wierzyłam, ale to naprawdę działa. Zaparzam litr rano i piję przez cały dzień. Spadło mi 5 kg :-)

Chyba mózgu w biodra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chudy niezalogowany
8 maja 2014r. o 23:09
Najprostszy sposób na odchudzanie: Przestać żreć, zacząć jeść. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kryształ niezalogowany
8 maja 2014r. o 23:23
PIKO PIKO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
8 maja 2014r. o 23:50
Bez zmiany diety nie ma sensu.
Jednak jeśli przestaniecie jeść po 18. Dodacie przynajmniej 30min (optymalnie godzina) biegania wieczorem to może pomóc.
Jeśli nie to chemia :) ale nic z tych rzeczy co reklamują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza