Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odchudzanie

~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 20:19
trol dzięki świetna strona właśnie ją przeglądam :P a sam stosowałeś tą dietę, że polecasz? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
5 lutego 2014r. o 20:30
Ze swojego doswiadczenia polecam czerwona herbate Pu-erh. Ktos slyszal o niej? Testowal?;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja :) niezalogowany
6 lutego 2014r. o 9:12
~ona24 napisał(a): do ja :) odezwij się na gg to obgadamy dokladnie co i jak ;) mój nr 49868812 :)


odezwę się wieczorem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taa niezalogowany
6 lutego 2014r. o 13:45
po co płacić za diety, jakieś herbaty i inne środki na schudnięcie. Na to jest jedna rada, jeść zdrowo, odpowiednią liczbę kalorii i przede wszystkim ćwiczyć mocno :) wtedy się chudnie. Żadna filozofia, a nie jakieś herbatki które od razu sprawią, że sylwetka się znacząco poprawi.. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
6 lutego 2014r. o 17:42
I wywalić cukier z jadłospisu - wszelkie słodycze, także słone przekąski między posiłkami. Jak musisz słodzić - kup słodzik, tylko naturalny - najlepiej stevię, nie jest najtańsza, ale bezpieczna. Żadnych słodzików na bazie aspartamu (stevię można kupić w markecie Carrefour, stoi na półce nad cukrem. Kupować tą z Krugera za 12 zł, stevia z "Zielonego Listka" jest po 9,90 ale zawiera dodatkowo mannitol, co ją dyskwalifikuje).
Dzienną dawkę kalorii rozłożyć nawet na 6-7 posiłków w ciągu dnia. Spożywanie 2-3 posiłków dziennie sprzyja odkładaniu tłuszczu w organizmie.
Jak już mamy ochotę na słodycze i musimy je zjeść - najlepsze są lody. Zanim zostaną strawione, muszą zostać ogrzane - trochę kalorii na to zostaje spalone. Lepiej słodycze zastąpić owocami, ale też z umiarem.
No i przede wszystkim ruszać się - biegać, ćwiczyć, jeździć na rowerze - co kto lubi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czerwona herbata niezalogowany
6 lutego 2014r. o 19:46
~Jeja napisał(a): Ze swojego doswiadczenia polecam czerwona herbate Pu-erh. Ktos slyszal o niej? Testowal?;)

przetestowałam i polecam tanie i bardzo skuteczne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~justyna niezalogowany
6 lutego 2014r. o 20:02
kobitki ja byłabym chętna do wieczornego biegania bo po ciąży zostało mi pare kg. ktoś chetny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
6 lutego 2014r. o 20:48
Pu-erh jest 100% pewna,na mnie podzialala;) jadlam tak zeby sie najesc nie napchac. Slodyczy jadlam tez w granicach rozsadku i nic nie cwiczylam. 2miesiace i 13kg mniej i to po ciazy! Wygladam lepiej niz chcialam a mialam dwa porody;) Nie jest wcale taka droga,lisciasta kosztuje 7-8zl i mozna kilka razy herbate parzyc na tych samych lisciach;) goraco polecam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza