Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak psu w d… podatek
10897
#Anonim10897 nieaktywny
18 września 2013r. o 19:24
Podatek "od psa" , nie jest tylko bolesławieckim podatkiem. Istnieje w wielu miastach w Polsce .Nie ma więc potrzeby tak bardzo "nalatywać " z tego powodu na władze miasta.

Poza tym , jak mnie uczono to dochód otrzymujemy tak : przychód - koszty uzyskania przychodu = dochód.
"Liczyć dalej nie ma sensu, bo ewidentnie dochód jaki udaje się uzyskać do budżetu miasta od bolesławian z tego tytułu jest w zasadzie równy kosztom jego uzyskania. "
Wobec sens powyższego zdania stanowi pewną zagadkę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gal niezalogowany
18 września 2013r. o 19:40
mam psa i nie mam zamiaru nic placic....moze jeszcze mam zaplacic za muchy, ktore mi po mieszkaniu lataja....albo pajaki i mole....kurde mole...

ani grosza!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Psiara niezalogowany
18 września 2013r. o 19:43
Słuszny artykuł. Virgo, co do kasy to autor mówi o wpływach 45 tys, które następnie trzeba pomniejszyć o koszty obsługi tej opłaty. Bilans zatem wychodzi w zasadzie na zero. Skoro opłata jest dowolna w Polsce, to faktycznie po co ludziom tylko problem robić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
18 września 2013r. o 19:58
miasto to powinno jeszcze dopłacać właścicielowi za psa!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 września 2013r. o 20:00
patrząc teraz na mojego psiaka dochodzę do wniosku że podatek (jeśli miałby już być ;) ) to powinien być od wagi danego pieska... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
18 września 2013r. o 20:14
Falco , to też dobry pomysł.Psy w mieście mają czipy. Wiadomo więc jakiej są rasy. A każda rasa... wiadomo ile może ważyć od - do.. Ja bym zbankrutowała... Owczarki niemieckie ważą :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obronca zwierzat niezalogowany
18 września 2013r. o 20:16
Nic dziwnego, że ludzie wyrzucają biedne zwierzaki z domu skoro nie dość , że chcą im dać miłość, dom, ciepło, wyżywienie(które kosztuje) to jeszcze mają za to płacić "PAŃSTWU"!!!!!!!!!!!!
Właśnie dla tego schroniska są przepełnione a na ulicach błąka się wiele bezpańskich zwierząt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 września 2013r. o 20:18
hehehe...ogranicz mu ,,michę,, :D

gdybym ja swojemu to zrobił to na spacer wyprowadzał bym ,,cień,, ;)

(żarcik :) )

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie